Благодійна екскурсія для учнів ліцею «Просвіта»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Благодійна екскурсія для учнів ліцею «Просвіта»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

31 жовтня на арт-терапії у нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» були учні центру підтримки дитини ліцею «Просвіта» ЛМР.

Люди, які опікуються дітками із соціально вразливих груп і навіть стають для них батьками, варті вдячності й підтримки. Знаємо, що директор львівського ліцею «Просвіта» Андрій Закалюк зміг успішно реформувати інтернат, перетворивши його на ліцей як для вихованців установи, так і для будь-яких дітей з міста Львова. Більшість дітей з інтернату повернули у родини. А для сиріт створили комфортну квартиру, де вони готуються до дорослого життя. Ба більше – сам директор разом із дружиною прийняли у сім'ю дівчинку з інтернату, яка вже стала випускницею закладу.

Переконані, що завжди краща бодай найменша допомога, аніж найбільше співчуття. У нашому музеї діти поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою.  Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати гостям гарний настрій і показати їм: яким складним не здавалося б життя, попереду нас чекає чимало добра. Головне – уміти ділитися ним одне з одним. Бо ніщо не лікує краще, аніж любов і милосердя.

Читайте також:
Арт-терапія для літніх людей, які потребують підтримки
Терапія мистецтвом для діток із соціально вразливих груп
«Таємна аптека» − у фільмі «National Geographic» та «Discovery»!
«D.S. Таємній Аптеці» − 5 років!
Солодощі для наших воїнів із нагоди Дня Захисника України
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською!
Прибираємо парк на Сахарова!
Підтримуємо учнів військового ліцею
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти