Благодійна екскурсія для юних читачів

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Благодійна екскурсія для юних читачів

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Продовжуємо творити добрі справи для тих, які потребують підтримки! 26 червня наш Таємний аптекар мав особливих гостей – маленьких учасників розважально-пізнавальної програми «Літні змагання для майстрів читання», яку організувала Львівська обласна бібліотека для дітей.

Не всі дітки мають можливість відпочивати в дорогих таборах чи на заморських курортах. Чимало з них зостається в місті на всі канікули. Аби забезпечити змістовне літнє дозвілля малечі з багатодітних, соціально незахищених та матеріально вразливих сімей, Львівська обласна бібліотека щодня проводить для своїх читачів цікаві ігри й творчі майстер-класи, а також організовує екскурсії, спрямовані на інтелектуальний і творчий розвиток. Звісно ж, ми не могли не посприяти цій чудовій ініціативі!

У нашому музеї дітки поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою. Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати гостям гарний настрій і показати їм: у нашому світі чимало таємниць, він сповнений магії загадок, неповторних звершень, а головне – любові, яку треба плекати у своєму серці і якою просто необхідно ділитися одне з одним!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці

«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти