Благодійний майстер-клас для діток під опікою Сестер Служебниць

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Благодійний майстер-клас для діток під опікою Сестер Служебниць

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Наш інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека» не тільки радо вітає гостей з усіх куточків світу, даруючи їм пізнавальне дозвілля, але й незмінно підтримує тих, які цього потребують! 23 лютого ми провели майстер-клас «Лабораторія Таємного Аптекаря» для 15-х дітей Львова, якими опікуються Сестри Служебниці при своєму монастирі.

На гостей чекали секретні експерименти – написання тайнописів, створення магічної надувної кулі, таємні історії, завдання й конкурси – разом із Таємним Аптекарем і його помічницями! Також усі учасники отримали невеликі подарунки :)

Після заходу отримали такий приємний відгук: «Прийміть слова щирої вдячності за Вашу допомогу в проведенні благодійного майстер-класу для 15-х потребуючих дітей Львова, якими Сестри Служебниці опікуються при своєму монастирі у м. Львові. Ці діти дуже потребують духовної опіки й підтримки, а завдяки пізнавальному заходу змогли відкрити для себе таємниці й цікавинки фармацевтичної справи. Також щиро дякуємо працівникам музею за їхню велику любов до дітей, за творчість, професійні вміння зацікавити й подарувати відвідувачам маленькі дива. Радіємо, що завдяки Вашій підтримці можемо допомагати потребуючим дітям у м. Львові. Нехай Господь винагородить Вас сторицею за доброту і щедрість!».

Сподіваємося, що доля буде прихильною до наших гостей і на їхньому шляху постійно траплятимуться люди, які даруватимуть їм радість, тепло і любов!

Згромадження у візантійському обряді «Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії» засноване та найбільш поширене в Українській Греко-Католицькій Церкві. Монахині дбають про релігійне й культурне виховання діток із соціально вразливих груп, навчають добра і милосердя.

Інформація та запис:

  • +38 (067) 370 56 98 (з 9.30 до 20.00, без вихідних)
  • у приміщенні аптеки (м. Львів, пл. Соборна, 1)
  • або скористайтесь формою замовлення.

Більше дізнавайтеся на сайті «Таємної аптеки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Благодійна екскурсія для особливих гостей
Арт-терапія для студентів з особливими потребами
Благодійна екскурсія для діток із багатодітних родин Львова
«Таємний» урок із хімії для ліцеїстів «Просвіти»
«Таємна аптека» − у фільмі «National Geographic» та «Discovery»! 
Енергобатончики від «D.S.» на передову
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською! 
Підтримуємо «Театр на Схід»
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти