«D.S. Таємній Аптеці» − 5 років!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«D.S. Таємній Аптеці» − 5 років!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Від сміливої ідеї − до креативного втілення: за ці роки наш інтерактивний музей став не тільки культурною родзинкою міста, але освітньо-розвивальним середовищем для дітей та дорослих. 

«D.S. Таємну Аптеку» вже відвідали понад 100 тисяч людей різного віку та з різних куточків світу. За цей час вдалося втілити у життя низку науково-творчих проектів і соціальних ініціатив. Проведено понад 200 інтегрованих шкільних уроків із хімії, біології, природознавства, математики, англійської та української мов, історії, географії, природознавства, основ здоров’я тощо, а також 25 семінарів-презентацій для вчителів із різних областей України. Музей продовжує співпрацювати з різними благодійними фондами, школами-інтернатами та соціальними структурами. Наша мережа провела в «Таємній Аптеці» понад 300 безкоштовних благодійних заходів: екскурсії, лялькові вистави та майстер-класи для соціально незахищених дітей і дорослих, що опинилися в складних життєвих обставинах. Уже більше 100 туристів із вадами слуху відвідали наші екскурсії із сурдоперекладом. 

Створено науково-пізнавальний майстер клас для дітей – експериментаріум «Таємна лабораторія». Вдалося успішно запровадити і квест для малечі «У пошуках таємної формули». Щороку «D.S. Таємна Аптека» бере участь у Дитячому форумі видавців, проводяться майстер-класи для дорослих із флористики, способів пов'язування української хустки, навіть дегустації вин. Працівники музею за власною ініціативою доглядають могили відомих аптекарів на Личаківському кладовищі у Львові. Також «D.S. Таємна Аптека» стала навчальним бізнес-проектом для студентів «Школи бізнесу УКУ». 

Серед реалізованих проектів нашого інтерактивного музею − безліч естетично-творчих заходів. Два роки тому відбулася прем’єра вистави «Золота любов, або смішна трагедія львівського алхіміка». У її основі – історія відомого львівського науковця Збігнєва Дуніковського, яка сколихнула Львів у 30-х роках. Відтак було створено виставу «Аліса у країні Чудес» для дітей героїв АТО. Актори спектаклю – теж діти, учасники дитячого зразкового театру-студії «Чарівна Скринька». Відому історію Льюїса Керолла вони презентували в атракційному форматі театру тіней. У рамках фестивалю «Ніч у Львові» 65 разів відбувалися покази вистави «Приворотне Зілля Айкі Шоенштайна», в основі сюжету якої – оповідання О. Генрі. У драматургічному репертуарі «D.S. Таємна аптека» − і лялькова вистава для дітей «Чарівні ліки, або чому кіт не з’їв мишку». Уже традицією стали святкування днів народжень малюків, участь у квестах для дітей і дорослих, проведення дитячих майстер-класів із малювання ікони на склі, створення пасхальних та різдвяних прикрас, виготовлення оріґамі й еко-ручок. 

Цьогоріч розпочато вже 5 том книги відгуків відвідувачів. Загалом у них понад 15 тисяч записів

Хто ще не був у нашому інтерактивному музеї, запрошуємо побувати на екскурсії, виставі чи майстер-класі. Гарний настрій і з користю проведений час гарантуємо!

Також запрошуємо у крамницю нашого музею – за ексклюзивними сувенірами!


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти