Діти читатимуть «Алісу в Країні Чудес»… у темряві!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Діти читатимуть «Алісу в Країні Чудес»… у темряві!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Мережа аптек «D.S.» організовує виставу дитячого театру тіней «Чарівна Скринька» для 40 дітей учасників АТО і дітей із вадами слуху

Дитинство – пора див, все ж не всім діткам див вистачає. У деяких батьки далеко від дому, а комусь більшість традиційних дитячих розваг недоступні – через особливості здоров’я. Але ми хочемо нагадати дітям, що дива існують, варто у них тільки вірити!
1 червня, у День захисту дітей, мережа аптек «D.S.» організовує для дітей учасників АТО та дітей із вадами слуху в інтерактивному музеї "D.S.Таємна аптека" безкоштовні вистави дитячого зразкового театру-студії «Чарівна Скринька».
Відому історію Льюїса Керолла «Аліса у країні Чудес» маленькі актори презентуватимуть в атракційному форматі театру тіней, а для дітей з вадами слуху виставу адаптують з допомогою сурдоперекладу. Буде дивовижна гра світла і темряви, головна героїня балансуватиме у казкових світах, а поміж тінню діти-глядачі знайдуть багато Світла!
Заплановано провести дві безкоштовні вистави для 40 дітей безкоштовно. Маленькі актори зразкового театру-студії «Чарівна Скринька» витратять свій гонорар на участь у міжнародних конкурсах.
Театр тіней – це не просто розвага, а й елемент арт-терапії. Такий захід прищеплює любов до вдумливого читання та матиме цілющий вплив на дитяче здоров’я

Допомогти нашим захисникам може кожен! Інформація про те, як це можна зробити з мережею аптек "D.S.", тут

Звіт про зібрані кошти у аптеках мережі "D.S." тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Запрошуємо у "D.S. Таємну Аптеку"!
Екопакети для аптек "D.S."
За знання платять гроші: стипендії від мережі аптек "D.S." для студентів УКУ

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти