І знову в гостях «Щаслива родина»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

І знову в гостях «Щаслива родина»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

29 жовтня ми провели благодійну екскурсію для діток зі спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».

Організація об'єднує сім'ї, що виховують трьох і більше неповнолітніх дітей. На сьогодні її членами є понад 550 родин у межах Львівської області. На жаль, чимало багатодітних родин є малозабезпеченими. Серед членів спілки ‒ неповні родини, сім'ї військових, напівсироти, діти під опікою тощо. Як зазначили в організації, багатодітні батьки потребують не лише підтримки з боку держави, але й прийняття та розуміння від суспільства. Адже вони взяли на себе відповідальність не за одне дитяче життя, люблять своїх малюків та намагаються якнайкраще піклуватися про їхнє здоров'я, дати їм гідну освіту, забезпечити всебічний розвиток. Загалом роблять усе, аби діти виросли активними, порядними, добрими й щасливими людьми. Ми раді допомогти їм у цьому!

Переконані, що завжди краща бодай найменша допомога, аніж найбільше співчуття. У нашому музеї і дітки, і дорослі поринули у містичний світ Останнього Алхіміка Світу, дізналися про неймовірні відкриття фармацевтів, побачили унікальні вироби на кшталт мила для хабарників та пігулок для щастя, ба навіть скуштували таємного аптекарського напою. Таємний аптекар зі своїми помічницями зробив усе можливе, аби подарувати гостям гарний настрій і показати їм: яким складним не здавалося б життя, попереду нас чекає чимало добра. Головне – уміти ділитися ним одне з одним. Як свого часу говорила Матір Тереза, маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій.

А ви вже побували в нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» на площі Соборній, 1? Якщо ні, то мерщій обирайте програму відвідин! Таємний вхід до нашого атракційного підземелля відчинено щодня з 10.00 до 20.00.

Інформація та запис:

  • +38 (067) 370 56 98 (з 9.30 до 20.00, без вихідних);
  • у приміщенні аптеки (м. Львів, пл. Соборна, 1);
  • або скористайтесь формою замовлення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Відкриваємо арт-терапію для гостей із Польщі!
Зустрічаємо діток із «Дому затишку»
Разом ми – сила!
Мистецтво, яке рятує: мережа аптек «D.S.» організувала благодійний концерт
Наш третій Соціальний звіт
Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти