Легенда про єдиного у світі Лева-аптекаря

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Легенда про єдиного у світі Лева-аптекаря

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Лев - це символ міста Львова!
Лев-аптекар у своїй ступці зітре у порох усі Ваші проблеми, буде охороняти від зазіхання на Вашу територію і покращить домашню атмосферу!
Більше про Лева-аптекаря розкаже стара львівська легенда...

Колись давно нашим містом правив князь Лев Данилович, син Данила Галицького. І взяв він собі за дружину Констанцію, доньку угорського короля Бели IV. Князь Лев ніжно кохав свою дружну, підтримував її та у всьому їй допомагав.

Він звів храм, у якому його молода дружина могла б молитися. Цей храм зберігся дотепер, зараз це церква Івана Хрестителя. Згодом, за наказом Констанції, при храмі побудували монастир із лікарнею та першою у Львові аптекою. Констанція сама, разом із ченцями монастиря, виготовляла ліки. Часом приходив допомагати дружині і князь Лев.

Ченці, сповнені поваги до князя, який не тільки правив містом та князівством, а ще й займався аптечною справою, вирішили увіковічнити його і зробити скульптуру, яка б символізувала князя-аптекаря. Так з'явився лев із аптечною ступкою. Лев символізує князя Лева, а ступка – аптекарську справу. Кажуть, що мати такого Лева-аптекаря вдома – добра прикмета: усі ваші проблеми зникнуть, наче стерті у порох!

Лев 2.jpg

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти