Гра «Мандрівка Україною»: подорожувати, не встаючи з… килима

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Гра «Мандрівка Україною»: подорожувати, не встаючи з… килима

Чи була ця інформація корисною для вас?
{7} {0}

Асортимент таємної сувенірної крамниці поповнився новою унікальною настільною грою

Де знаходиться полунична столиця України? А єдиний в Україні пам’ятник мамонтові?  Де тренувався перед вирішальними змаганнями з бігу легендарний Ахілл? Завдяки кому з українців сьогодні вся Європа смакує кавою? А яке село називають Українським Римом? Де в Україні росте Чорний ліс, у якому є Чорне озеро, що має 3 дна? Це лише маленький перелік того, що можна відкрити для себе наново з допомогою гри «Мандрівка Україною». 

Перед гравцями стоїть завдання - відвідати якомога більше українських міст. Для цього потрібно збирати квитки на різні види транспорту і прокласти максимально довгий маршрут. Той, хто набере найбільше балів, стає переможцем. До речі, ігрове поле-карта - це унікальний пазл-віммельбух, запатентований розробниками.

Гра чудово підійде для дружньої вечірки чи сімейного пізнавального дозвілля з дітьми від 3 років, сприяє розвитку уяви і мови, адже мандри лікують! Спочатку мандруєте вдома на килимі, а влітку плануєте подорож в реальні міста і чудово даєте собі раду без гідів, адже всі цікаві місця ви вже «побачили» завдяки «Мандрівці Україною»!

Комплектність: ігрове поле у вигляді пазлів; кубик та фішки для гри; «Книга мандрів» з короткою інформацією про всі 134 об'єкти, зображені на ігровому полі. До слова, роботу розробників можна побачити також в настільній грі "Мандрівка Львовом".

Замовити і придбати ігри “Мандрівка Україною” (вартість 190 грн) та “Мандрівка Львовом” (вартість 135 грн) з доставкою по Україні можна в інтерактивному музеї "D.S. Таємна аптека": (067) 370 56 98 (з 9:30 до 20:00 год) за адресою: м. Львів, пл. Соборна,1 або через e-mail: kostko.natalia78@gmail.com.

Отож, якщо ви шукаєте оригінальний патріотичний подарунок для дітей чи дорослих або ж хочете організувати пізнавальне і корисне дозвілля для усієї родини – без вагань замовте гру-мандрівку!

Таємний Аптекар рекомендує!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
"Колискові для Олекси": коли Любов лікує...
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."
Ліки для аптечки Родинного дому "Покрова"

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти