«Таємний» семінар вчителів хімії

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

«Таємний» семінар вчителів хімії

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Таємний Аптекар асистував вчителям донецьких шкіл під час семінару з хімії у таємному підземеллі

13 березня в інтерактивному музеї «D.S.Таємна Аптека» львівські вчителі-хіміки поділилися досвідом проведення інтегрованих музейних уроків зі своїми колегами з Донецької області.  Семінар-презентація відкритих музейних уроків «Уроки хімії в музеї» провели на прикладі інтегрованих уроків у нашому таємному підземеллі  (хімії + географія, хімія + біологія). Свої розробки музейних уроків колегам представили вчителі хімії львівських шкіл Ганна Теодорівна Кебас  і Наталія Теодорівна Левицька.  До слова, вчитель хімії львівської школа №78 Наталія Теодорівна за розробку музейного уроку на базі нашого інтерактивного музею отримала перемогу у номінації «Вчитель року-2015».

Традиційними відкритими уроками у межах навчального кабінету з хімії чи біології сьогодні уже нікого не здивуєш. А ось музейні уроки із застосуванням інтерактивних технологій відкривають нове бачення шкільних предметів та пробуджують інтерес до глибшого вивчення дисциплін, особливо природничого спрямування, без яких фармацевтично-алхімічна діяльність неможлива.

У Лабораторії Таємного Аптекаря уже відбулося більше 100 уроків для 2 000 школярів із 40 шкіл, а більше 200 педагогів відвідало семінари для вчителів з проведення відкритих музейних уроків (обмін досвідом) у «D.S. Таємній аптеці».

Таємний Аптекар запрошує долучитися до таємних алхімічних знань і надає власне технічне забезпечення своєї Таємної Лабораторії, а його помічникидопоможуть в організації і проведенні відкритого музейного уроку.

З питань організації інтерактивних уроків у «D.S. Таємній аптеці» звертайтеся:

телефон: (096) 265 15 55

e-mail: kostko.natalia78@gmail.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
"Колискові для Олекси": коли Любов лікує...
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти