Трохи арт-терапії для сиріт з Тернополя

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Трохи арт-терапії для сиріт з Тернополя

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек «D.S.» організувала безкоштовну екскурсію у таємне підземелля для сиріт і їх наставників з Тернополя

Щоб допомогти наставникам налагодити більш тісний контакт зі своїми підопічними з інтернатів Тернополя, мережа аптек «D.S.» влаштувала їм емоційну арт-терапію в інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека».

Проект "Наставництво" у Тернополі – це приклад того, як реальна людина змінює долю однієї дитини в реальному часі і не спотворює благодійність, адже  унеможливлює споживацтво у дітей з інтернатних закладів. Наставники допомагають підопічним тернопільських інтернатів робити домашні завдання, виконувати домашню роботу та багато іншого.

У таємному підземеллі діти і наставники познайомилися з історією Останнього Алхіміка Світу, розшифровували тайнописи, "вирощували" змій, частувалися таємним аптекарським напоєм. Адже емоційні ліки – теж дієві ;)

Нагадуємо, Любов лікує!

Довідка

Наставництво – це нематеріальний спосіб допомоги дітям-сиротам. Наставник для дитини – дорослий друг, який допомагає отримати соціальні навички, зорієнтуватися в майбутню професію і просто є позитивним прикладом. Сам процес означає особисте і регулярне спілкування з дитиною. Наставник – це не член сім'ї, не вчитель і не спонсор. Це авторитетний товариш, який може вислухати, дати пораду, зацікавити, бути прикладом. Наставництво як проект у тестовому режимі в Україні працює вже сім років під егідою організації "Одна надія".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
"Колискові для Олекси": коли Любов лікує...
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти