Тверезий келішок

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Тверезий келішок

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

(правдива львівська легенда)

Якось у львівській кнайпі стрілися четверо друзів, які залицялися до одної панянки зі Замарстинова. Як то часом буває, вони випивали, точили побрехеньки, розказували різні життєві історії. І почали сперечатися, котрому з них чарівна панянка приділяє найбільше уваги. Суперечка ставала все запеклішою, але ніхто не хотів поступитися. Тож вирішили батяри розв’язати суперечку стрілянням з пістоля. Поставили невеликий камінець, відійшли на 20 кроків (а саме стільки сходинок було до помешкання гарної панянки), та й зачали стріляти.

Першим стріляв парубок, який був мисливцем. Він ледь не забив голуба, але в камінь не вцілив. Другим стріляв аптекар – він лиш пригублював оковиту, тож був впевнений у своїх силах, однак і він схибив.

Прийшла черга філософа. Він пив найбільше, говорив найгучніше, і взагалі, все на світі знав. Але і його підвів пістоль. Зрештою, дійшла черга до найбільш мовчазного парубка. Уважно глянув він на пістоль, примружив око і влупив у саму середину каменя, аж іскри полетіли! Подивовані друзяки гратулювали і розпитували, як же йому так вдалося. А той лише загадково посміхався. Певно, то його келішок був чарівним, і скільки би з нього не пив, не п’янів?

Було то правдою, а може, й ні. А можливо, він влучив, бо мав у кишені каблучку, з якою збирався йти свататися до тої панянки? Хто тепер то знає? А може, то кохання мало таку силу, що могло кулю завернути? Але з тих пір ходить по львівських кнайпах легенда: начебто існує зачарований тверезий келішок, з якого скільки не пий, а п’яним не будеш! Комусь це не до вподоби, бо часом як прийде підгуляний чоловік додому, і жінка зачне його сварити, то мусить вколоти: «Що, шукав тверезий келішок, а трапилися лише п’яні?»

«Таємний набір»

(інструкція користування)

Для використання таємного набору має бути файний настрій, міцний напій та четверо приятелів. Перед першим використанням просимо уважно прочитати давню львівську легенду про тверезий келішок.

Наперсток аптекаря – той, кому дістався цей келішок, повинен сказати непересічний тост за здоров’я цілої компанії.

Прицільна мірка – для перевіреного кумпля, який вміє вправно по вінця наливати і ні краплі не проливати.

Філософська чарка – для відповідального та дотепного чоловіка. Друзяки чекають на оповідку, вигадану чи правдиву, захоплюючу та веселу. Тост за тобою!

Тверезий келішок – цей приятель мусить хильнути дві чарчини одна за одною, і виголошувати всі треті та тридцять треті тости про кохання.

УВАГА! Після другої плящини друзі міняються келішками за годинниковою стрілкою за київським часом.

Більше правдивих львівських легенд тут

Замовити і придбати "Таємний набір" з доставкою по Україні можна в інтерактивному музеї "D.S. Таємна аптека" за тел. (067) 370 56 98 (з 9:30 до 20:00 год) за адресою: м. Львів, пл. Соборна, 1 або тут

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти