Уроки з Таємним Аптекарем

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Уроки з Таємним Аптекарем

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Запрошуємо вчителів шкіл і викладачів вишів до організації уроків на базі лабораторії інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека»!

Таємний Аптекар гостинно прочиняє двері своєї таємної Лабораторії і запрошує дітей і їх вчителів до себе на відкриті музейні уроки! Він дуже б хотів поділитися радістю пізнання законів природи, адже колись йому доведеться передати комусь свої таємні рецепти.

Традиційними відкритими уроками у межах навчального кабінету з хімії чи біології сьогодні уже нікого не здивуєш. А ось музейні уроки із застосуванням інтерактивних технологій відкривають нове бачення шкільних предметів та пробуджують інтерес до глибшого вивчення дисциплін, особливо природничого спрямування, без яких фармацевтично-алхімічна діяльність неможлива.

Таємний Аптекар асистує при проведенні уроків хімії, біології, географії, історії, математики, інформатики, української та іноземних мов, навіть латини і маркетингу.
У Лабораторії Таємного Аптекаря уже відбулося більше 100 уроків для 2 000 школярів із 40 шкіл, а більше 200 педагогів відвідало семінари для вчителів з проведення відкритих музейних уроків (обмін досвідом) у «D.S. Таємній аптеці». До слова, вчитель хімії львівської школа №78 Левицька Наталія Теодорівна отримала перемогу у номінації «Вчитель року-2015» за розробку музейного уроку, який вона розробила на базі інтерактивного музею.

Таємний Аптекар запрошує долучитися до таємних алхімічних знань і надає власне технічне забезпечення зі своєї Таємної Лабораторії, а його помічники допоможуть в організації і проведенні відкритого музейного уроку.

З питань організації інтерактивних уроків у «D.S. Таємній аптеці» звертайтеся до керівника інтерактивного музею Наталії Костко:

телефон: (096) 265 15 55
e-mail: kostko.natalia78@gmail.com

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти