Аптечка для пластунів

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Аптечка для пластунів

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Нещодавно наша компанія надала спонсорську допомогу медикаментами Львівському осередку «Пласту» − найбільшій скаутській організації України. 

Лікарські засоби були призначені для укомплектування станичної аптечки першої медичної допомоги. Загальна вартість медикаментів − 3900 грн

Інформаційна довідка 

«Пласт» – Національна скаутська організація, яка сьогодні об’єднує 8 тисяч членів по всій Україні – людей віком від 6 до 106 років. Кожному з них пропонує щось своє: незабутні табори та мандрівки, цікаві акції й заняття, патріотизм і духовність. Як і 32 мільйони скаутів в інших країнах, пластуни намагаються зробити світ кращим. Мета «Пласту» – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь як свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства. Аби досягти цієї мети, «Пласт» розвиває духовний, розумовий, соціальний та фізичний потенціал своїх членів; плекає серед молоді традиції предків і розуміння своєї історії, культури й національних традицій. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Ази медичних знань для пластунів
Арт-терапія для літніх людей, які потребують підтримки 
Солодощі для наших воїнів із нагоди Дня Захисника України
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською! 
Прибираємо парк на Сахарова!
Підтримуємо учнів військового ліцею
Нові можливості для Ангелінки

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти