Благодійна допомога для відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Благодійна допомога для відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби мережа аптек «D.S.» благодійно надала необхідні медикаменти чернівецькій першій міській лікарні, яку нещодавно перепрофілювали на госпітальну базу для прийому хворих на COVID-19.

Як відомо, в Україні перший випадок захворювання на коронавірус зафіксували саме у Чернівцях. Нині цей пацієнт уже одужав, проте ситуація загалом вимагає пильності й відповідальних дій – як міської влади, так і всіх громадян.

Згідно зі зверненням генерального директора комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №1» Чернівецької міської ради Анатолія Петричука, для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби мережа аптек «D.S.» благодійно надала ліки для потреб реанімаційного відділення цієї лікувально-профілактичної установи – антибіотики, препарати для парентерального харчування, ін’єкційні антипіретики та детоксиканти, інші медикаменти для протишокової терапії – на загальну суму понад 35 тисяч гривень.

Заклад нещодавно перепрофілювали на госпітальну базу для прийому хворих на коронавірус. На сайті Чернівецької міської ради опублікували інформацію, що територію медичної установи умовно поділили на червону, жовту та зелену зони. В одній прийматимуть містян із підозрою на коронавірус, у другій – хворих із середніми та важкими формами пневмонії. «Зелену» зону використовуватимуть для медперсоналу. Також медики лікарні готові приймати вагітних, у яких є підозра на коронавірус.

Штат лікарні збільшили на двох лікарів-інфекціоністів. На сьогодні тут є 50 місць для прийому хворих на COVID-19, 9 апаратів штучної вентиляції легень та обладнання з моніторами для пацієнтів. Невдовзі для лікарні №1 у Чернівцях планують закупити ще 11 апаратів штучної вентиляції легень. Міська лікарня №1 має централізовану подачу кисню, також замовили автономну кисневу станцію.

Нині в Чернівецькій області лабораторно підтвердили 47 випадків інфікування на COVID-19, а троє уражених новим штамом коронавірусу (дитина і двоє дорослих) вже одужали.

Нагадуємо, що на час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 усі аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі. Вжито низку заходів для підвищення безпеки як фармацевтів, так і пацієнтів. Для скорочення часу перебування в аптеці і пришвидшення обслуговування доцільно використовувати можливість онлайн-резервування на сайті apteka-ds.com.ua або через мобільний додаток «D.S.». Ціни на сайті та у мобільному додатку до 3% нижчі, аніж роздрібні аптечні (окрім акційних товарів), а в усіх аптеках мережі можна розраховуватися банківською карткою.

 

Більше інформації про різні соціальні ініціативи мережі аптек «D.S.», реалізовані упродовж кількох попередніх років, – у наших трьох Соціальних звітах:

https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2016_2019_issuu

https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2014-2015

https://issuu.com/marketuniversal/docs/socialnyi_zvit_2013


На фото: благодійну допомогу передають регіональний директор мережі аптек «D.S.» у Чернівецькій області Петро Галай і провізор-організатор Володимир Кудринський

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти