Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

16 червня у Чернівцях відбувся ХІ етнодуховний фестиваль «Обнова-фест», який цьогоріч присвятили року сім’ї в Україні, а також ювілею буковинського композитора й поета Володимира Івасюка. Наша компанія долучилася до організації цього масштабного заходу, надавши 5000 гривень благодійної підтримки.

Фестиваль традиційно відбувся на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту, розпочавшись зі спільної молитви за єдність та мир в Україні. У програмі – благодійні акції, виступи аматорських та професійних колективів (фольклорних, танцювальних, театральних), показ виробів народних майстрів, виставки, туристичні та спортивно-патріотичні атракції, мистецтво наживо, флешмоби, субфестивалі бойових мистецтв, історичної реконструкції, вогнедійство, майстер-класи рукотворів (вишивка, різьба по дереву, гончарство, лозо- та сіноплетіння, писанкарство, сучасні ремесла, етнозачіски, аквагрим, гобелен, випалювання по дереву, в’язання ляльок, розпис та декорування ароматичних іграшок), покази мод, буккросинг, «Пластовий табір», «Поетично-бардівська сцена», «Кіномлин», «Вуличний університет». Окремо діяли простір для дитячого дозвілля та зелена ресторація.

Музична частина фестивалю – це понад 10 годин живої музики. У різні роки на сцені «Обнова-фесту» виступали відомі українські гурти.

Цьогоріч захід був особливим, адже організаторам вдалося ввійти в Книгу рекордів України (категорія «Масові заходи»): найбільша кількість людей одночасно заспівала пісню Володимира Івасюка «Червона Рута».

Представники нашої компанії також взяли участь у фестивалі. Раді, що долучилися до такого масштабного культурно-мистецького заходу!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
Нові можливості для Ангелінки
Підтримуємо «Театр на Схід»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти