Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

30 травня у Львові розпочинається V Міжнародний благодійний фестиваль казок «KAZ.KAR.». Наша компанія долучилася до організації цього чудового заходу, виділивши 10 тисяч гривень на забезпечення частини харчування учасникам фестивалю в номінації «Театральне мистецтво» − акторам Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Петра Саксаганського, які вже завтра ввечері презентуватимуть виставу-казку «Король Лев».

Фестиваль триватиме до 2 червня. Дітям, зокрема позбавленим батьківської опіки, справжнє свято даруватимуть казкарі з 12 країн світу − з України, Білорусі, Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії, Іспанії, Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Ізраїлю та Нігерії! До складу міжнародної кваліфікаційної комісії увійдуть відомі фахівці, зокрема народні артисти Ада Роговцева, Григорій Шумейко та Володимир Горянський; хореографи Олена Шоптенко, Сергій Костецький та Ірина Мазур; письменники Олександр Дерманський і Марія Крижанівська; художники й ілюстратори Вікторія Ковальчук, Малгожата Коморовська, Давид Хіорріні та Кристоф Мархля.

Захід відбувається що три роки. Організатор − ГО «Центр культурно-мистецьких ініціатив». Мета Фестивалю полягає в популяризації казки як пізнавальної частини людської самосвідомості, що живе поза віковими межами. Учасниками заходу є і діти-сироти. Аби вони могли продемонструвати свої таланти у конкурсах, здобувши заслужені нагороди, відвідати майстер-класи з образотворчого й театрального мистецтва, зустрітися з професійними творцями казки та побувати на екскурсіях містом, важлива підтримка благодійників. Щасливі, що долучилися до творення цікавого й незабутнього дозвілля для дітей, які особливо потребують більше казки у своєму житті!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
Нові можливості для Ангелінки
Підтримуємо «Театр на Схід»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти