«D.S.» – Шпиталю ім. Шептицького у Львові: щоб милосердя в світі було більше

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

«D.S.» – Шпиталю ім. Шептицького у Львові: щоб милосердя в світі було більше

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Упродовж 2017 року мережа аптек «D.S.» підтримала потреби благодійного медзакладу ліками і медичними товарами

«Милосердя змінює світ!», – стверджують у Шпиталі ім. Шептицького. Щоб милосердя отримало втілення не лише напередодні Святого Миколая, у році, що минає, ми надали постійну можливість цій благодійній установі придбавати ліки і медтовари за особливо вигідними цінами, а також передали для потреб її пацієнтів ліків на суму понад 2,5 тис. грн.

Ця допомога стала можливою і за участі клієнтів наших аптек. У рамках нашої програми лояльностіреалізовано можливість використання бонусних балів з карток клієнтів на користь Шпиталю: кожні 25 балів це 10 гривень допомоги для медичних потреб. За 2017 рік такий благодійний обмін здійснили і клієнти, і працівники нашої компанії, загалом близько 50 разів.

Підтримка благодійних проектів і установ – один із напрямків соціальної відповідальності мережі аптек «D.S.». Нагадуємо, згаданий заклад робить усе можливе задля втілення задуму свого засновника і покровителя  –  митрополита УГКЦ Андрея Шептицького –  забезпечення цілісної медичної опіки найменш захищеним верствам населення. Сьогодні Шпиталь продовжує і розвиває цю благородну ідею, залучаючи до праці, окрім медичних працівників, священиків (медичних капеланів), психологів, соціальних працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Запрошуємо у "D.S. Таємну Аптеку"!
Екопакети для аптек "D.S."
Обслуговуємо страхові рецепти: швидко, якісно!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти