Гра «Мандрівка Львівщиною»: історія цікавіша, ніж ви думаєте

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Гра «Мандрівка Львівщиною»: історія цікавіша, ніж ви думаєте

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Асортимент сувенірної крамниці Інтерактивного музею «D.S. Таємна аптека» поповнився новою унікальною настільною грою!

Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок для дітей чи дорослих, а заодно роздумуєте, як організувати пізнавальне і корисне дозвілля для усієї родини – замовте настільну гру «Мандрівка Львівщиною»! Це новинка від творців проекту «Мандрівка», який уже здобув чималу популярність завдяки цікавим продуктам «Мандрівка Львовом» і «Мандрівка Україною».

Таємничі замки, королівські палаци, місця, пов’язані з відомими українцями, і природні заповідники і ще багато цікавинок з Львівської області оживуть на мапі під час ходіння фішками за зручним сімейним столом. До речі, поле-карта, яка є водночас ігровим простором, є унікальною та запатентованою розробниками. Факти і локації – несподівані і цікаві як для дітей, так і для дорослих.

Подорож у грі “Мандрівка Львівщиною” відкриє багато неймовірно цікавих таємниць Львівщини і спонукає до мандрів улітку! З «Мандрівкою» історія цікавіша, ніж у шкільному підручнику!

У брошурі, яка входить в комплект гри, на вас чекають цікаві пізнавальні описи про кожен з 50 зображених на ігровому полі об’єктів.

У комплект гри входять:

  • ігрове поле у вигляді пазлів;

  • кубик та фішки для гри;

  • брошура з цікавою інформацією.

Замовити гру “Мандрівка Львівщиною” (вартість 150 грн) з доставкою по Україні можна в інтерактивному музеї "D.S. Таємна аптека": (067) 370 56 98 (з 9:30 до 20:00 год) за адресою: м. Львів, пл.Соборна,1, в інтернет-крамниці або через e-mail: kostko.natalia78@gmail.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:.
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти