Ліки для центру екстреної медичної допомоги в Чернівцях

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Ліки для центру екстреної медичної допомоги в Чернівцях

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Продовжуємо долучатися до боротьби з коронавірусом – 10 квітня мережа аптек «D.S.» передала необхідні медикаменти Чернівецькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Згідно зі зверненням в.о. генерального директора Володимира Єленєва, для запобігання поширенню Covid-19 наша компанія благодійно надала ліки та засоби індивідуального захисту для потреб цієї лікувально-профілактичної установи – маски, рукавички, антисептики для обробки рук, ін’єкційні серцево-судинні медикаменти для інтенсивної терапії, жарознижувальні та знеболювальні препарати – на загальну суму понад 15 тисяч гривень.

У березні мережа аптек «D.S.» також підтримала кілька лікарень – у Чернівцях, Львові та Коломиї, надавши їм необхідні медикаменти для боротьби з коронавірусом.

Нагадуємо, що на час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 усі аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі. Вжито низку заходів для підвищення безпеки як фармацевтів, так і пацієнтів. Для скорочення часу перебування в аптеці і пришвидшення обслуговування доцільно використовувати можливість онлайн-резервування на сайті apteka-ds.com.ua або через мобільний додаток «D.S. Ціни на сайті та у мобільному додатку до 3% нижчі, аніж роздрібні аптечні (окрім акційних товарів), а в усіх аптеках мережі можна розраховуватися банківською карткою.

Більше інформації про різні соціальні ініціативи мережі аптек «D.S.», реалізовані упродовж кількох попередніх років, – у наших трьох Соціальних звітах:

https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2016_2019_issuu
https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2014-2015
https://issuu.com/marketuniversal/docs/socialnyi_zvit_2013


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Благодійна допомога для відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях
Долучаємося до боротьби з епідемією
Резервуйте онлайн: більше безпеки, більше економії!
Усе про тести на коронавірус та імуноферментний аналіз
Як перемогти стрес в умовах небезпеки коронавірусу і тривалого карантину?

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти