Мережа аптек «D.S.» підтримує діток з атопічним дерматитом

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Мережа аптек «D.S.» підтримує діток з атопічним дерматитом

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

У листопаді в аптеках «D.S.» стартує соціальний проект від косметичного бренду La Roche-Posay* «Поділись блакитною кулькою»

Придбайте в аптеках «D.S.» косметичні засоби серії LIPIKAR La Roche-Posay, щоб долучитись до благодійної ініціативи компанії-виробника цієї продукції – передати спеціальні засоби для догляду за шкірою діткам з атопічним дерматитом!

Атопічним дерматитом страждає кожна п’ята дитина – відчуваючи сухість і подразнення шкіри, розлади сну. Для них дуже важко знайти відповідний догляд.

Згідно з задумом творців цього соціального проекту, за кожну продану упаковку косметики серії LIPIKAR умовно нараховується 10 повітряних кульок. Зібрані у такий спосіб кульки виробник обміняє на повноцінні продукти LIPIKAR BAUME AP+ і передасть їх діткам з атопічним дерматитом. 100 кульок – це 1 засіб для догляду за особливою шкірою з атопічними проявами**.

Участь в акції #ПоділисьБлакитноюКулькою беруть всі косметичні продукти серії LIPIKAR, придбані в мережі аптек «D.S.» з 15.11.2017 до 15.01.2018 р.

Обрати та зарезервувати косметику La Roche-Posay можна тут, детальніша консультація – в наших аптеках або за номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

*La Roche-Posay (Франція) – це понад 25 років досвіду у створенні засобів очищення та догляду за сухою та атопічною шкірою обличчя та тіла. Гама засобів Lipikar здатна відновити захисну ліпідну плівку завдяки вмісту олій ши і карите. Один із її активних компонентів – ніацинамід – знімає свербіж, покращує захисні властивості шкіри та має протизапальну дію. Lipikar від La Roche-Posay – гама №1 при атопії за рекомендацією дерматологів України.

**Примножити благодійні кульки можна також поширивши відповідну інформацію з офіційної сторінки La Roche-Posay у Facebook (1 поширення – 1 кулька).\

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки» 
Вологі серветки «D.S.»: щоби мандри були комфортними! 
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти