Мистецтво, яке рятує: мережа аптек «D.S.» організувала благодійний концерт

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Мистецтво, яке рятує: мережа аптек «D.S.» організувала благодійний концерт

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

У суботу, 19 жовтня, в актовій залі Львівської духовної семінарії відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів, який ініціювала й організувала наша компанія.

Зала на 300 осіб була заповнена – того вечора для глядачів виступав унікальний гурт «Хорея козацька» на чолі з кобзарем, лірником і бандуристом Тарасом Компаніченком. Майже три години без перерви присутні відчували гіпнотичний вплив української національної музики різних епох – від середньовіччя до сьогодення, виконаної не лише скрипками, віолончеллю та фортепіано, але й кобзою і волинкою (дудою). На концерті пролунали твори, які колись були втрачені й забуті, а тепер знайдені та відновлені завдяки зусиллям Тараса Компаніченка. Кожна композиція гурту має свою історію, вплітаючись у ментальну спадщину української нації, розповідаючи її минуле і теперішнє.

Зі вступним словом до глядачів звернулася акторка театру імені Марії Заньковецької, заслужена артистка України Ірина Швайківська. Вона акцентувала на тому, що наші мова, пісня і вишиванка творять ментальний код української нації, її ДНК. Це те, що століттями веде нас у бій за свою Батьківщину й допомагає буквально поставати з попелу після випробувань долі. Отже, слід невтомно плекати їх, аби жити далі й зберігати свою самобутність, відбиваючи ворожі атаки і спроби споконвічного ворога України знищити пам'ять, окупувати серце й заволодіти душею її народу.

Завдяки проведенню благодійного концерту вдалося зібрати 27 665 гривень і $10. Усі кошти передали на лікування Лариси Благовісної – дружини загиблого сапера 93-ї окремої механізованої бригади, яка вже кілька років поспіль бореться з раком.

Щиро дякуємо Тарасові Компаніченку і «Хореї Козацькій» за незабутній виступ, Артурові Кирееву, ветерану 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр», – за підтримку в проведенні заходу й переказ коштів пані Ларисі, а також усім присутнім – за допомогу в порятунку життя. Велике спасибі Львівській духовній семінарії Святого Духа і безпосередньо її ректору, отцю-доктору Ігореві Бойку за можливість організувати концерт у приміщенні актового залу семінарії, а також за активну допомогу у вирішенні технічних та організаційних питань. Творімо добрі справи разом!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Наш третій Соціальний звіт
Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік
Сертифікований – значить гідний довіри!
Мережа аптек «D.S.» – серед переможців конкурсу «Панацея 2019»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти