Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Аби виростити переможців, потрібно всіляко підтримувати їх на шляху до професійних звершень. Розуміючи це, у липні наша компанія виділила понад 52 000 гривень на пошиття спортивної форми для учасників львівської футбольної команди «КОПА» спортивного відділу місії «Центр опіки сиріт» Львівської архиєпархії УГКЦ, що допомагає дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування та у складних життєвих обставинах. Неймовірно, проте вже вдруге наші юні земляки вибороли першість, побивши всі рекорди турніру!

Сьомий чемпіонат світу з футболу серед дітей під опікою «Надія на Мундіаль» («Hope for Mundial») відбувся у Варшаві. На першому етапі, змагаючись із шістьма іноземними колективами, львівські футболісти забили 53 м'ячі й жодного не пропустили, продемонструвавши найкращий результат на турнірі. Відтак упевнено обіграли збірну Таїланду з рахунком 4:0, у півфіналі перемогли росіян із рахунком 2:1 (пропустивши єдиний за весь чемпіонат гол), а у фіналі – команду з Нідерландів.

Гравці «КОПИ» – хлопці віком від 12 до 17 років. Як зазначив їхній тренер Павло Костюк, за рік до основного складу команди долучилися нові члени, суттєво зміцнивши колектив. Відбір проводили соціальні служби. Майбутній перемозі посприяла й інтенсивна підготовка – «КОПА» регулярно брала участь у змаганнях із футзалу та в різних товариських іграх.

Учасники змагань з України розповіли, що найбільше ентузіазму черпали з підтримки глядачів на трибунах. Після перемоги над командою з Росії вони були майже впевнені, що зуміють здобути кубок, адже вже перемагали команду з Нідерландів минулоріч, зі значно слабшим складом. Так і сталося.

Усім численним колективом нашої мережі вітаємо переможців та пишаємося ними! Хай вам щастить у всіх змаганнях на всіх життєвих дорогах!

Джерела: Центр опіки сиріт, Львівська мануфактура новин та Galnet.

Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!

Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»