Підтримуємо курси для молоді з першої домедичної допомоги

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Підтримуємо курси для молоді з першої домедичної допомоги

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек «D.S.» передала Львівському осередку ГО «Фундація регіональних ініціатив» медичні товари – для навчання з основ першої домедичної допомоги

Значення першої домедичної допомоги важко переоцінити – своєчасно наданана та правильно проведена не тільки рятує життя, але й забезпечує подальше успішне лікування, попереджує розвиток тяжких ускладнень. На жаль, за результатами опитувань, близько 80% українців не вміють надавати першу домедичну допомогу на належному рівні.

Активна молодь міста Львова, об’єднана спільною метою ГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, організовує курси першої домедичної допомоги для молоді – 12 та 14 грудня 2017 р. у Львівському обласному молодіжному центрі на вул. Винниченка, 12. Молодих людей навчатимуть правил надання допомоги при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, епілепсії, утопленні, опіках, обмороженнях, травмах та ін. У програмі курсу – 60% практики. Щоб навчання стало можливим, ми надали організаторам аптечку з медичними рукавичками і бинтами.

Детальніше про захід тут

Інформаційна довідка

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив +” (ФРІ PLUS) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. ФРІ є незалежною неурядовою неполітичною організацією, активна молодь якої працює над вдосконаленням світу та себе, а своєю місією обрала покращення життя простих українців, захист прав молоді, боротьбу з корупцією і стереотипами, об’єднання країни та активізацію громади.

Більше тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Вітаємо стипендіатів мережі аптек "D.S." 2017-2018 навчального року!
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.» 
Мережа аптек «D.S.» підтримує діток з атопічним дерматитом
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти