Підтримуємо спецпроект «День Незалежності 2050»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Підтримуємо спецпроект «День Незалежності 2050»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Сьогодні на радіостанції «Львівська хвиля» (100,8 fm) стартував креативний проект до Дня Незалежності України – і вкотре за підтримки мережі аптек «D.S»! Програми виходитимуть щобудня із 6 до 23 серпня о 17:00. Упрожовж Дня Незалежності, 24 серпня, – щогодини з 8 години ранку до 9 вечора, усі 14 випусків у повторі. 

Такі проекти напередодні одного з найбільших державних свят уже стали традицією для радіостанції. Щороку стаємо слухачами іншого формату втілення головної теми – переосмислення здобутків України за роки незалежності. 

Цьогорічний проект «День Незалежності 2050» присвячений історичним подіям, які змінили нашу державу. У 14-х випусках автори охоплять 27 років української самостійності. До вашої уваги – видатні постаті, політичні скандали, революції, економічні кризи та інші резонансні події, завдяки яким цілий світ почув про нашу державу. У проекті до Дня Незалежності журналісти згадають і про дрібнички з минулого, які змусять наших слухачів усміхнутися з ностальгією: пейджери, касетні плеєри, перші мобільні телефони вагою з кілограм, плакати Бекстріт Бойс на шафі та багато іншого. Фактично, історію України розкажуть із перспективи 2050 року на звичайному уроці в типовій українській школі майбутнього. Станом на 2050 рік Україна – одна із передових країн світу за всіма можливими показниками. Діти, які слухають урок, не розуміють, що таке корупція і як їхня рідна країна могла коли-небудь бути бідною, тому під час уроку ставлять учителю багато запитань. 

Із плином часу події забуваються, а на їхнє осмислення в момент настання іноді немає часу. Такі проекти допомагають побачити цілісний процес найважливіших змін у державі в причиново-наслідковому зв'язку, а отже, краще розуміти реалії сьогодення. Рекомендуємо послухати! ;-) 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Запрошуємо у «D.S. Таємну Аптеку»!
«D.S.» – Шпиталю ім. Шептицького у Львові: щоб милосердя в світі було більше
«Штурм» і «Незламні» – нові випуски коміксів про кіборгів
Екопакети для аптек «D.S.»Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти