Підтримуємо спецпроект «Лагідна: Ф’южн» до Дня Незалежності України!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Підтримуємо спецпроект «Лагідна: Ф’южн» до Дня Незалежності України!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

У понеділок, 5 серпня, на радіостанції «Львівська хвиля» (100,8 fm) стартує креативний проект до Дня Незалежності України – і вкотре за підтримки мережі аптек «D.S»! Програми виходитимуть щобудня від 5 до 23 серпня о 17:40. Упродовж Дня Незалежності, 24 серпня, – щогодини від 8:00 до 21:00 усі 15 випусків у повторі.

Такі проекти напередодні одного з найбільших державних свят уже стали традицією для радіостанції. Щороку стаємо слухачами іншого формату втілення головної теми – переосмислення здобутків України за роки незалежності.

«Лагідна: Ф’южн» – музично-історичний проект до Дня Незалежності України на «Львівській хвилі», що присвячений історіям створення і цікавим фактам про українські народні пісні як безцінну культурну спадщину українців. Ви дізнаєтеся про етнологічні дослідження й «магію» вітчизняного фольклору, почуєте відомі українські естрадні пісні, довідаєтеся секрети їхньої популярності та чому для більшості вони вже стали народними.

У кожному випуску ведучі й автори спецпроекту продемонструють вам, як автентично звучить народна пісня у виконанні хорів, ансамблів і співаків, нададуть цікаву й змістовну інформацію про неї та презентують слухачам нові аранжування цієї пісні від сучасних виконавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
«Театр на Схід» представив військовим нову виставу
Підтримали чемпіонів!
Солодкі подарунки для військових: боротьба триває!

Благодійна підтримка етнофестивалю «Обнова-фест»
Арт-терапія для діток із привоєнної зони

Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»
Вітаємо наших стипендіатів від медуніверситету!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти