Підтримуємо святковий спецпроект «Різдво Ф’южн»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Підтримуємо святковий спецпроект «Різдво Ф’южн»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

У понеділок, 16 грудня, на радіостанції «Львівська хвиля» (100,8 fm) стартує креативний проект до новорічно-різдвяних свят – і вкотре за підтримки нашої компанії! Програми виходитимуть щобудня від 16 до 31 грудня о 14:40 та 20:10. А 25 грудня та 1 січня – щогодини від 10:00 до 20:00 по 10 випусків у повторі.

Такі проекти напередодні великих свят уже стали традицією для радіостанції. Наша компанія також долучається до їх втілення: наприклад, цьогоріч ми вже підтримували проект «Львівської хвилі» до Дня Незалежності України – «Лагідна: Ф’южн».

Музично-історичний проект до новорічно-різдвяних свят «Різдво Ф’южн» присвячений цікавим фактам про найпопулярніші у світі різдвяні й новорічні композиції. Завдяки йому ви дізнаєтеся про історії написання пісень, їхніх виконавців і секрети про те, що саме робить пісню новорічною й популярною. У кожному випуску автори демонструватимуть оригінальне виконання пісні, надаватимуть цікаву та змістовну історичну довідку про неї, а також транслюватимуть нові аранжування цієї композиції від сучасних виконавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Наш третій Соціальний звіт
Наші стипендіати на 2019-2020 навчальний рік
Сертифікований – значить гідний довіри!
Мережа аптек «D.S.» – серед переможців конкурсу «Панацея 2019»
Мистецтво, яке рятує: мережа аптек «D.S.» організувала благодійний концерт

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти