Підтримуємо «Театр на Схід»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Підтримуємо «Театр на Схід»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Мистецтво віддзеркалює сутність епох, через інструментарій гри відкриває правдивий бік реальності, а головне − об'єднує людей. Ось чому наша компанія щороку долучається до фінансової підтримки «Театру на Схід» − проекту студентів Українського католицького університету.

Ініціатива створена для підняття морального духу військових на лінії фронту та встановлення міжкультурного діалогу через мистецькі акції. Цьогоріч студенти УКУ вперше залучили до проекту молодь зі Сходу − учнів музичної школи імені Івана Карабиця м. Торецька Донецької області. Це приємно вразило українських бійців. П'єсу «Перегони на Планеті У» демонстрували 7 разів для військовослужбовців, які виконують бойові завдання у Покровському, Костантинівському й Бахмутському районах. Програму показів довелося скоротити через введення військового стану й посилення обстрілів у зоні ООС.

У театральній постановці студенти алегорично відобразили політичну ситуацію в Україні, що сьогодні потерпає від передвиборчої лихоманки. Образи кандидатів на пост Президента є прототипами не лише реальних політиків, але й героїв фантастичної саги «Зоряні війни». Глядачам дуже сподобалися Дарт боксер Вейдер, Дух Йода, Чубака з косою, клони з вилами й морквою та Палпутін. Як завжди, п'єса була веселою і водночас змусила задуматися, порушивши чимало серйозних питань. Військові відзначили правдивість образів, майстерність гри акторів, а також реалістичність сценарію. Проект позитивно вплинув і на учнів із Торецька: вони не тільки переконалися, що українські бійці зовсім не такі, якими їх часто змальовують жителі Донбасу, але й відчули неймовірну єдність із ними та своїми колегами з театру: «Після кожного виступу ми обіймалися, і складалося враження, що всі ми одна родина й просто довго не бачилися».

Україна має багато приводів для єднання і покликана бути єдиною. Слід усіляко підтримувати людей, які борються за втілення цієї ідеї, а також нагадувати про неї тим, що сповнилися сумнівами чи повірили у брехню. Успіхи нашої армії та молоді переконливо свідчать − у війні за Україну ми здатні перемогти!

Читайте також:
Солодощі та ліки для воїнів від святого Миколая і нашої мережі
Нові можливості для Ангелінки
Арт-терапія для студентів з особливими потребами
Комікси про «Кіборгів»: нові частини + переклади англійською! 
Підтримуємо учнів військового ліцею
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!


Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти