Щоб друзі зустрілися

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Щоб друзі зустрілися

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек «D.S.» стала одним із спонсорів центру «Джерело» і підтримала VII благодійний концерт «Джерело скликає друзів»

У Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» стало доброю традицією щорічно проводити великі атмосферні концерти на підтримку своїх вихованців – дітей та молоді з особливими потребами. Цьогорічний благодійний концерт «ДЖЕРЕЛО СКЛИКАЄ ДРУЗІВ» (у центрі так називають волонтерів, які працюють з особливою молоддю) – не виняток. Мережа аптек «D.S.» зробила благодійний внесок для організації заходу у розмірі 15 000 гривень.

Уже сьогодні, 23 жовтня о 18 годині, Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г. Верьовки дасть благодійний концерт у Львівській Опері. До Львова приїде близько 70 учасників хору. Колектив привезе нову яскраву та колоритну програму під керівництвом генерального директора та художнього керівника Зеновія Корінця.

До програми концерту приєднаються спеціальні гості – Василь Попадюк, Наталка Рибка-Пархоменко з гурту КУРБАСИ та Іванка Червінська з музичним гуртом.

Зібрані кошти будуть використані для забезпечення щоденних програм для дітей та молоді «Джерела».

Заплануйте провести цей вечір в колі друзів «Джерела»! Буде тепло і святково!

Нагадуємо, Любов лікує!

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році, з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 23 роки роботи Центру допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні тут щодня займаються 150 дітей та молоді, 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Квитки можна замовити за тел. 227-36-01

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Партнерство у благодійному концерті «ROCK-H та ДРУЗІ дітям «Джерела»
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Запрошуємо у "D.S. Таємну Аптеку"!
Екопакети для аптек "D.S."
За знання платять гроші: стипендії від мережі аптек "D.S." для студентів УКУ 
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти