Щоб полюбити здорове життя

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Щоб полюбити здорове життя

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек «D.S.» представляє партнера – медичний центр NOVO у Львові

Індустрія здоров’я сьогодні – це передовсім високоточні медично-діагностичні послуги. Чим більше інноваційних технологій і компетентних фахівців, тим більше шансів виявити недугу на ранніх термінах і пролікувати без наслідків для здоров’я. Центр медичних інновацій NOVO у Львові відомий саме таким підходом.

 «Наше гасло ‒ любіть жити! Кожному з нас варто любити життя, себе і своє здоров'я, а головне ‒ вірити у власні сили», ‒ переконана директор закладу Наталія Климович.

NOVO на цьому шляху пропонує високоточні інноваційні інструментальні обстеження. У NOVO можна обстежитися на безпечному та перевіреному обладнанні провідних виробників, як і в найкращих діагностичних закладах світу. Гордість центру – це найсучасніші:

IMG_0518.JPG

Прикметно, що цій техніці немає аналогів у медичних закладах Західної України. Не дивно, що NOVO співпрацює з експертами світового рівня, які в режимі онлайн консультують складні випадки. Нещодавно провідний британський нейрохірург Генрі Марш використовував технічний і кадровий потенціал центру для аналізу складних випадків пацієнтів у дитячій нейрохірургії.  Неодноразово пацієнтів міської дитячої лікарні  канадський професор Джеймс Т. Рутк. «Усі провідні фахівці світу, які побували в нашому центрі, давали йому найвищу оцінку. Це окрилює нас на подальший розвиток», – каже директор центру.

                                1.jpg

Крім того, у NOVO діє низка благодійних програм. Клініка співпрацює з міською дитячою лікарнею, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром і Львівською обласною дитячою клінічною лікарнею «ОХМАТДИТ», міськими дитбудинками. У складних випадках медичні ради цих закладів скеровують своїх пацієнтів на обстеження саме у NOVO. 

Щоб полюбити здорове життя, треба тільки наважитися вчасно зробити обстеження. З NOVO це зробити можна швидко і якісно! Мережа аптек «D.S.» рекомендує!

Записатися на обстеження і консультацію лікаря можна за номерами контакт-центру:

+38 (032) 259 0 999

+38 (032) 259 1 777

+38 050 459 4 595

+38 097 359 4 595

+38 063 945 4 545

Контакти:

office@novo.lviv.ua

www.novo.lviv.ua

Сторінка у facebookinstagram 

Адреса: м. Львів, вул. Пилипа Орлика, 4.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим! 
Лікування залежностей: «12 кроків» по-українськи
Запрошуємо у "D.S. Таємну Аптеку"!
Екопакети для аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти