Таборова аптечка від мережі аптек "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Таборова аптечка від мережі аптек "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек "D.S." надала аптечку для зимового реабілітаційно-розвиваючого табору "Пласту" для дітей загиблих героїв АТО

Уже втретє дівочий львівський пластовий курінь "Спартанки" влаштовує зимовий табір "Зимова казка" для дітей українських воїнів, які захищають нас в АТО. Наприкінці січня 35 хлопчиків та дівчаток з різних областей України вісім днів івдпочивали у селищі Славське Сколівського району. Ми ж сформували традиційну таборову аптечку на загальну суму 1 237 гривень (за зверненням волонтерів Львівського осередку Національної скаутської організації України «Пласт»).

«Ми попросили надати нам медикаменти, найбільш потрібні для поїздки — протизапальні, противірусні, знеболювальні, для обробки ран тощо. Фармацевти повністю укомплектували таборову аптечку, ми мали все необхідне, — розповідає заступник голови з фінансово-господарських питань Львівського осередку «Пласту» Софія Данилиха. — Ліки знадобилися: один хлопчик розбив вікно, порізався, тож добре, що мали під руками бинт, джгут і ми надали першу допомогу. На щастя, більше подібних випадків не було. Особливо стали у нагоді ліки від застуди - багато дітей мали перші ознаки ГРЗ, тож все обійшлося без ускладнень».

Табір розташувався у Славську, у великому затишному будинку з подвір’ям. Діти кожного дня гралися у сніжки, каталися на санчатах та лижах. Волонтери вигадали для них забавку — уявну мандрівку Полярним експресом: хлопці та дівчата зупинялися на різних чудернацьких станціях, проводили тематичні ігри, квести, дискотеки. Діти приїхали додому здорові та задоволені відпочинком. Ділячись враженнями, розповідали, що потрапили у справжню казку. 

Про інші напрямки співпраці з "Пластом" читайте у соціальному звіті мережі аптек "D.S."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Солодощі для військових від колективу мережі аптек "D.S." до Дня незалежності 
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим! 
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО! 
Допомога Родинному дому «Покрова»
Для зимового відпочинку дітей загиблих воїнів АТО

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти