Таємний Аптекар на Святі професій «Че-чі-ленд»: бути фармацевтом – модно!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Таємний Аптекар на Святі професій «Че-чі-ленд»: бути фармацевтом – модно!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Мережа аптек "D.S."  підтримала дитяче свято у Червонограді і надала безкоштовні квитки в Інтерактивний  музей «D.S. Таємна аптека»

Що роблять фармацевти? Чи існують таємні ліки від усіх недуг? Ці та інші не менш цікаві питання намагалися з’ясувати маленькі учасники ярмарку професій для дітей "Че-Чі-ленд" у м. Червонограді Львівської області.

У перший день жовтня у парку перед міською радою зібралися лікарі, фармацевти, рятувальники, правоохоронці, журналісти, будівельники, перукарі і перетворилися на найкращих друзів для малечі. На 3 години дорослі перетворилися у кращих друзів та наставників для малечі. Усі охочі віком від 6 до 14 років мали можливість спробувати зробити зачіску, погасити пожежу, зробити сюжет для місцевого телебачення. Усе це виявилося під силу маленьким професіоналам!

Свято вдалося: діти перебували в абсолютній ейфорії від побаченого й почутого, а ще набули нових хороших друзів. А найактивніші переможці дитячого конкурсу завітають у лабораторію Таємного Аптекаря у нашому Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека»!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Екопакети для аптек "D.S."
За знання платять гроші: стипендії від мережі аптек "D.S." для студентів УКУ 
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти