Загальний аналіз крові як найпростіша профілактика: акція від «МеДіС» для клієнтів «D.S.»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Загальний аналіз крові як найпростіша профілактика: акція від «МеДіС» для клієнтів «D.S.»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {1}

Загальний аналіз крові (ЗАК) належить до найбільш поширених методів швидкого обстеження, який дозволяє виявити низку захворювань. У мережі діагностичних лабораторій «МеДіс» його проводять на автоматичних гематологічних аналізаторах.

Загальний аналіз крові включає:

  • визначення рівня гемоглобіну;

  • підрахунок кількості кров'яних клітин (еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів);

  • визначення величини еритроцитарних індексів і гематокриту.

Кожен параметр ЗАК характеризує стан здоров'я людини і може вказати на ймовірне захворювання. Наприклад, концентрація гемоглобіну допомагає зрозуміти, чи існує ризик залізодефіцитної анемії, особливо у дітей.

Лейкоцити – білі кров’яні тільця, які відповідають за імунітет, захищаючи організм від чужорідних речовин і мікробів. Якщо їхня кількість перевищує норму, то це може свідчити про запалення, інфекції, алергічні реакції. А якщо вона нижче норми, то, імовірно, існує загроза певних інфекційних захворювань (грипу, кору, краснухи тощо). Такий самий результат при деяких хворобах кісткового мозку, апластичній анемії та генетичних аномаліях.

Завдяки ЗАК можна запобігти й тромбоутворенню – про його ризик свідчить показник тромбоцитів. Також їхня кількість зростає при поліцитемії, лейкозі, запаленнях, а знижується при хворобах кісткового мозку, системному червоному вовчаку, гемолітичній анемії.

Наш партнер, компанія «МеДіс», представлена сучасним діагностичним центром та мережею лабораторій. Вона працює майже 20 років і на сьогодні налічує 45 відділень на теренах Львівської та Тернопільської областей.

«МеДіс» – це не тільки найсучасніше обладнання, але й кваліфіковані фахівці. Серед них – кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії, які використовують власні запатентовані методики, беруть активну участь у міжнародних конференціях, співпрацюють із фахівцями провідних медичних клінік Німеччини та інших країн Європи.

Лабораторії «МеДіс» проводять широкий спектр обстежень: біохімічні, гормональні, ургентні, пренатальні, гістологічні, а також дослідження гемостазу і пухлинні маркери. Компанія надає велике значення дослідженням у сфері гінекології та акушерства. Діагностичний центр «МеДіс» у Львові використовує сучасні апарати УЗД, необхідні для діагностики жіночих захворювань. Використання передових технологій, високоякісне обладнання, професійний штат – усе це незаперечна перевага діагностичного центру «МеДіс».

У рамках партнерської співпраці «МеДіс» підготував акційну пропозицію для клієнтів нашої мережізагальний аналіз крові (без формули) за акційною ціною 50 гривень (знижка понад 40%!). Умови:

  1. Пропозиція діє у всіх відділеннях «МеДіС».

  2. Обов’язковою умовою є наявність картки клієнта мережі аптек «D.S.», яку необхідно показати медичній сестрі під час замовлення послуги.

  3. Акційною пропозицією можна скористатися необмежену кількість разів.

  4. Умови акції не розповсюджуються на інші види послуг.

  5. Термін дії – до 31 грудня 2018 року.

Важливо здавати загальний аналіз крові регулярно –  із профілактичною метою, для контролю стану здоров'я, а також раннього виявлення прихованих захворювань!

Телефон гарячої лінії: 0 (800) 50-17-50

Сайт: http://www.medis.com.ua

Email: info@medis.com.ua

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти