Знижка на «Паразитарний скринінг» від «МеДіС»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Знижка на «Паразитарний скринінг» від «МеДіС»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

У лютому на власників картки клієнта мережі аптек «D.S.» чекає нова вигідна пропозиція від нашого партнера − мережі лабораторій «МеДіС».

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в організмі понад 4,5 млрд осіб є паразити. Майже 80% усіх захворювань або виникає через них, або є результатом їхньої життєдіяльності. Через паразитів та інфекції щороку помирає 15-16 млн людей.

Людина – до деталей продуманий механізм, який здатен безвідмовно працювати роками. Та коли в ньому оселяються «непрохані гості», низка життєво важливих функцій порушується. Паразити погіршують системну роботу внутрішніх органів. Відтак ми починаємо лікувати наслідки замість того, щоб усунути першопричину. Паразити, які оселилися у тілі людини, можуть викликати багато неприємних симптомів та хвороб, зокрема:

  • біль у суглобах та м’язах;
  • проблеми з травленням, здуття, закрепи;
  • алергію;
  • проблеми з вагою;
  • нервозність;
  • хронічну втому та порушення сну;
  • імунні збої;
  • проблеми зі шкірою;
  • онкологічні захворювання тощо.

Найбільш поширеними в нашому регіоні є 6 видів паразитів: аскариди, лямблії, токсокари, трихінелли, опісторхи та ехінококи. Заразитися ними можна дуже просто. Так, наприклад, поширенню аскарид (Ascaris lumbricoides) сприяє вживання непомитих овочів, ягід і зелені з городів.

Лямблії (Giardia lamblia) можуть проникнути в організм із недостатньо очищеною водою з-під крану або з відкритих водойм, контактно-побутовим шляхом (збудники накопичуються на поверхні предметів: іграшках, посуді, білизні, одязі) або харчовим (заражені продукти харчування, непомиті та термічно необроблені фрукти, овочі, ягоди).

Зараження людей токсокарами (Toxocara) відбувається через контакт із забрудненим ґрунтом, непомитими плодами, а також під час контакту з домашніми тваринами та їх екскрементами.  

Личинки трихінел можуть потрапити в організм при вживанні зараженого м'яса, найчастіше свинини, рідше — від інших тварин і птахів.

Зараження опісторхами (Opisthorchоsis) відбувається при вживанні сирої, недостатньо термічно обробленої або просоленої риби.

Ехінококи (Echinococcosis) проникають в організм під час контакту з шерстю тварин, збирання трав, ягід або при вживанні зараженої води. Як проміжного власника ехінокок також вибирає собаку, свиню, зайця вовка та інших тварин.

Найбільш поширений спосіб зараження усіма видами паразитів – брудні руки! Ось чому ризик дуже високий для кожного. Посилюють небезпеку й такі гастрономічні тренди, як суші із рибою та стейки середнього ступеня просмаження («із кров’ю»). Ви справді впевнені, що сировина, із якої приготували ці страви, не була заражена?

Лабораторна діагностика на виявлення можливих паразитів – один із напрямків профілактичного контролю, який не вимагає консультацій із лікарем, проте може дати відповідь на латентні проблеми у дорослих і дітей будь-якого віку, які помічають у себе такі симптоми.

Від 1 до 28 лютого «МеДіС» пропонує власникам карток клієнта мережі аптек «D.S.» скористатися акційним комплексом «Паразитарний скринінг» − дослідження наявності 6-ти видів паразитів: аскарид, лямблій, токсокар, трихінел, опісторхів та ехінококів. Матеріал для дослідження − венозна кров.

Вартість «Паразитарного скринінгу» з акційною знижкою 20% за карткою «D.S.» − 800,00 грн (економія 200 грн від звичайної ціни). На сьогодні це одна з найдешевших пропозицій на таке дослідження. Забір венозної крові оплачується додатково згідно з прайс-листом.

Компанія «МеДіс» представлена сучасним діагностичним центром у м. Львові та мережею з 45 лабораторій на теренах Львівської та Тернопільської областей.

Телефон гарячої лінії: 0 (800) 50-17-50

Сайт: http://www.medis.com.ua

Emailinfo@medis.com.ua.

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти