Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!

Адреси електронних скриньок дирекції та наших фахівців з різних напрямків роботи тут
* Поля, обов’язкові до заповнення

Недавно у вашій мережі придбала ліки і була приємно здивована використанням паперових пакетиків, замість поліетиленових. Хочу подякувати вам за те, що ви це робите, хоча через вас почали вирубувати більше дерев, але все ж.

Читати відгук повністю
Тетяна , Львів 18.02.2020

Дякуємо за те, що підтримуєте нашу екоінціативу, пані Тетяно! Звертаємо увагу, що наші паперові фасувальні пакети виготовлені виключно з вторинної сировини, тож жодне дерево не постраждало)

Читати відповідь повністю

Чому я не можу обміняти молоковідсмоктувач, який у Вас придбала ??? Купили зранку, в обід хотіли повернути, нам відмовили, молоковідсмоктувачем ні разу не користувалися !!!!

Читати відгук повністю
Анна , Львів 12.07.2019

Дійсно, згідно з чинною Постановою КМУ №172 (Додаток 3) у переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню, є предмети сангігієни і товари догляду для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо). Річ у тім, що держава гарантує не лише Ваші права, але й права інших споживачів, які, ймовірно, згодом придбають повернутий Вами товар. Тому можливість повернути товар з цього переліку не передбачена. Пані Анно, сподіваємося на розуміння.

Читати відповідь повністю

Дзвонив на телефон 0800302060 вночі з 1 на 2 травня декілька разів і ніхто не відповів. Така ж ситуація відносно аптеки на Стрийській 107 - телефон не відповідає.

Читати відгук повністю
Юрій , Львів 02.05.2019

Пане Юрію, дякуємо за інформування. Здійснили низку технічних та організаційних перевірок. Сподіваємося, що вказана Вами ситуація все ж поодиноке, а не системне явище. Перепрошуємо за незручності! У разі будь-яких звернень телефоном рекомендуємо використовувати єдиний номер Центру підтримки клієнтів 0800302060 (дзвінки безкоштовні). Номерів телефонів на окремі аптеки все ж краще не використовувати, вони можуть бути відключені, недійсні.

Читати відповідь повністю

Чоловік прийшов з карткою, дитина хвора, а фармацевт перепитує чи ваша картка? Яка різниця! Та я коліжанці дам, що то за контроль, з паспортом ходити! Картка на добровільних засадах.

Читати відгук повністю
Людмила , Львів 13.03.2019

Справді, працівник аптеки може уточнювати інформацію щодо особи, за якою зареєстрована картка клієнта. Просимо розуміння, адже є чимало випадків, коли картку клієнта було втрачено, а її пред'являє інша особа. Або ж для виключення технічної помилки при внесенні номера картки. До того ж, накопичувальна система бонусів за картками клієнта дозволяє нашим постійним відвідувачам отримувати чималі додаткові знижки - то ж під час покупки фармацевт має бути певен, що знижку отримає той, кому вона належить. Звісно, що картку клієнта можна передавати у тимчасове користування іншим особам - за рішенням власника картки. Проте обмін балів на знижку може здійснити тільки той, на кого зареєстрована картка, ідентифікатором у такому випадку є номер мобільного телефону її власника.

Читати відповідь повністю

Система Ваша не зрозуміла, чому я не можу поміняти дитячу бутилочку, придбана 2 години назад, потрібна скляна. Більше не хочеться заходити до вас, це ж не ліки, і не дитяче харчування, як мені щойно відповіли по Вашій гарячій лінії.

Читати відгук повністю
Тетяна , Чернівці 28.02.2019

Пані Тетяно, справді, згідно з Постановою КМУ №172 (Додаток 3) у переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну, є товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо), відтак функція повернення не передбачена. Все ж сподіваємося, що пляшечка, яку Ви обрали з-поміж інших, що були представлені в асортименті аптеки, не виявиться зайвою! Дитячі аксесуари цього виробника користуються заслуженою популярністю, пляшечки не містять шкідливий біфенол-а (ВРА), виготовлені з безпечного матеріалу тритану, що визнаний одним з кращих у медичній промисловості за своїми екологічними, хімічними і гігієнічними властивостями. Країна-виробник: Польща.

Ростіть здорові!

Читати відповідь повністю