Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!
* Поля, обов’язкові до заповнення

Питання до цінової політики вашої компанії: в кожній з аптек вартість відрізняється від інших вашої ж мережі! Потрібно моніторити і бігати по місту, щоб знайти ліки за адекватною ціною. Купувала для дитини препарат і, як виявилось, переплатила!

Читати відгук повністю
Іванна , Львів 03.01.2018

Для зручності наших клієнтів є кілька дієвих способів швидко і достеменно перевірити наявність і ціну будь-яких товарів в аптеках нашої мережі:
1) Аптечна довідка і Центр підтримки клієнтів - за номером 0 800 302060 (дзвінки безкоштовні, цілодобово); 2) На нашому сайті у розділі "Пошук і онлайн-резервування " можна самостійно перевірити ціну і наявність товарів у режимі реального часу в аптеках "D.S." потрібного населеного пункту; 3) Через мобільний додаток "Мережа аптек D.S." - як і на сайті, в додатку міститься онлайн-інформація про ціни та навність товарів, а також можна підібрати оптимальний маршрут (найближча аптека чи найнижча ціна). 

Читати відповідь повністю

Хочу подякувати за привітний та професійний персонал в аптеці на пр.Свободи, 33, м. Львів. Вчора мала нагоду переконатись у правдивості слів, які написані на Вашій головній сторінці в розділі ПРО НАС (дослівно: основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.) Було дуже приємно від розуміння, що мені не просто продають, а дійсно хочуть допомогти вирішити мої проблеми. Незважаючи на витрачену шалену суму грошей, я виходила з аптеки з усмішкою, вдячністю та вірою, що все налагодиться. Дякую!

Читати відгук повністю
Марія , Львів 19.10.2017

Пані Маріє, дуже приємно читати такі теплі слова на адресу наших працівників! Обов’язково передамо їх колективу аптеки! А Вам бажаємо здоров’я і щиро дякуємо, що знайшли час і бажання написати!

Читати відповідь повністю

Давно є прихильниками вашої мережі аптек. Але стався прикрий випадок: були з дитиною, взяла почитати склад косметичної олії, і через жирний корок випадково вона випала. Знаємо що за законодавством не повинні оплачувати річ в такому разі. Але від провізора почули "Ви куди зібрались, платіть!" і "Нема чого тут шастати!". І це при свідках. Через деякий час були свідками в тій же аптеці, коли вони не хотіли обслужити пенсіонера (хотів купити заспокійливе), сказали що "Нічого такого не має в нас, йдіть далі". Сподіваюсь ви приймете відповідні заходи, бо з таким обслуговуванням ще не зустрічались!

Читати відгук повністю
Наталія , Львів 06.10.2017

Пані Наталю, Ваш коментар розглянуто особисто керівником мережі аптек «D.S.» у м.Львові, спільно з колективом і завідувачем вказаної Вами аптеки. Персонал аптеки склав пояснювальні записки, з колективом проведено коригуючі та запобіжні дії. Добре розуміємо, що тим, хто працює у непростій сфері аптечних послуг, потрібно багато працювати над самовладанням, манерою поведінки, психологією спілкування. Перепрошуємо за неприємні емоції, пов’язані з описаними Вами випадками. Водночас, сподіваємося, що вони не стануть причиною недовіри до роботи нашої мережі загалом. Здоров’я Вам!

Читати відповідь повністю

Доброго вечора! Шановна аптека D.S., хочу висловити велику подяку дівчатам які працюють в аптеці у місті Львові на вулиці Княгині Ольги, 100 біля новобудови. Вони мені дуже помогли, надали першу медичну допомогу, від глибоких порізів надали ліки потрібні і також бинти, допомогли перевязати і взагалі були дуже ввічливі до мене. Це люди, які заслуговують великої подяки, а також зі сторони адміністрації аптеки. Дуже вам вдячний, дівчата, за таку допомогу! Імена дівчат, якщо не помиляюсь, Вікторія і Соломія

Читати відгук повністю
Юрій , Львів 05.08.2017


Дякуємо за теплі слова! Обов’язково передамо їх керівнику мережі і колективу аптеки.

Будьте здорові!  

Читати відповідь повністю

Доброго дня! Прошу допомогти з реєстрацією на сайті! Я зареєструвалася, система написала, що вже є такий пасивний користувач з цим номером телефона і надіслала на нього код перевірки. Я ввела код і система зависла. Після цього я не можу увійти, так як я ще недо зареєстрована і не можу зареєструватись, так як мої дані вже є в системі..

Читати відгук повністю
Ірина , Львів 17.02.2017


Шановна п. Ірино, щоб оперативно і ефективно вирішити ці труднощі, просимо зателефонувати за номером Центру підтримки клієнтів - 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні). Оператори зможуть чіткіше і зрозуміліше супроводжувати вас у режимі онлайн на всіх етапах реєстрації на сайті.

Дякуємо за розуміння!

Читати відповідь повністю