Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!

Адреси електронних скриньок дирекції та наших фахівців з різних напрямків роботи тут
* Поля, обов’язкові до заповнення

Доброго дня! Прошу допомогти з реєстрацією на сайті! Я зареєструвалася, система написала, що вже є такий пасивний користувач з цим номером телефона і надіслала на нього код перевірки. Я ввела код і система зависла. Після цього я не можу увійти, так як я ще недо зареєстрована і не можу зареєструватись, так як мої дані вже є в системі..

Читати відгук повністю
Ірина , Львів 17.02.2017


Шановна п. Ірино, щоб оперативно і ефективно вирішити ці труднощі, просимо зателефонувати за номером Центру підтримки клієнтів - 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні). Оператори зможуть чіткіше і зрозуміліше супроводжувати вас у режимі онлайн на всіх етапах реєстрації на сайті.

Дякуємо за розуміння!

Читати відповідь повністю

дякуємо всьому колективу за плідну працю на благо народу України!Професіоналізм порядність ввічливість ось риси котрі характеризують працівників мережі DS !дай вам боже здоровя сил і наснаги в новому році так професійно виконувати роботу..ми вдячні клієнти будемо вас підтримувати чим зможемо

Читати відгук повністю
Маркіян , Судова Вишня 02.01.2017


Дякуємо за добрі слова! Приємно, коли наші старання помічають.

Дякуємо, що небайдужі до наших ініціатив! Будьте здорові!

Читати відповідь повністю

Доброго дня! 1.Як додати картку в "Кабінеті"? Після вводу номера картки, видає: "дані по карті не доступні". "Перевірка балів по номеру картки" працює. 2. Як створити перелік "Моїх аптек" (для "пошуку в моїх аптеках")?

Читати відгук повністю
Олег , Львів 25.10.2016

п. Олеже! Картка додається в Особистому кабінеті на вкладці «Дані по картці D.S.» (детальнішу інструкцію ми надіслали на особисту скриньку). Спроби реєстрації можуть бути невдалими, якщо картку клієнта Ви отримали нещодавно (упродовж останніх 1-2 днів). Контактні дані, які Ви надавали під час заповнення анкети, будуть внесені у базу даних упродовж 10-14 днів, відтак Ви зможете увійти в Особистий кабінет. Картка активна з моменту видачі, за нею можна робити покупки, отримувати знижки і накопичувати бали довіри.
Якщо картка не додається, повідомте нам, будь ласка, її номер.
У перелік «Мої аптеки» аптеки можна додавати безпосередньо на сторінці товару (червоний плюсик). Натиснувши на хрестик, ви видалите аптеку зі списку улюблених.
Якщо ж у Вас виникають труднощі, можете телефонувати на номер Аптечної довідки та Служби резервування: (032) 243 93 93, 067 247 93 93, 050 343 93 93
Дякуємо, що уважні!

Читати відповідь повністю

Вчора купила акційний набір Bioderma Atoderm Intensive (бальзам 500 мл і гель 200 мл) за 930 грн. Написано, що гель в подарунок. Зайшла на сайт Біодерми і побачила, що купила все за стандартною ціною (725грн +235грн). Почуваю себе ну дуже неприємно, так як вірила, що це вигідна пропозиція!

Читати відгук повністю
Ілона , Львів 23.10.2016

Шановна п. Ілоно! 
Ми звернулися за роз’ясненням до офіційного представництва торгової марки Bioderma в Україні (ТОВ ЦЕНТУС-Р), відповідь якого долучаємо:
«Мы являемся официальным дистрибьютором продукции ТМ БИОДЕРМА в Украине, единственной компанией, которая официально завозит данную продукцию на территорию страны.
Bioderma Atoderm Intensive 500 мл представлен на нашем рынке впервые: ранее не завозился и отдельно (без набора) никогда не продавался. Отношения к сайту, указаному покупателем, не имеем. Если же и существует возможность приобрести данный продукт в интернете отдельно, значит товар ввозится либо частным образом, либо это контрабанда или поддельная продукция. За такую продукцию мы не можем нести ответственности.
Выгода покупателя при покупке акционного набора Bioderma Atoderm Intensive в аптеке очевидна: стоимость 1 мл бальзама в упаковке 500 мл значительно ниже стоимости 1 мл в упаковке 200 мл. В этом можно убедиться, сравнив цены на оба формата в одной и той же аптеке. К тому же покупатель получает в подарок очищающее средство (гель) 200 мл.
Аптека, в которой приобретен товар, является нашим давним надежным партнером и отличается высокой культурой обслуживания и честным, уважительным отношением к покупателю».
Сподіваємося, що тепер недовіра у зв’язку із описаною Вами ситуацією зникла.

Читати відповідь повністю
Лідія Дьоміна, директор з реалізації

а чому у ваших аптеках не підключена програма від Приватбанку бонус+? багато людей хотіли би

Читати відгук повністю
люба 20.10.2016

Дякуємо за відгук! Мережа аптек "D.S." долучається до програми "Бонус Плюс" (перелік аптек, в яких уже можна скористатися карткою і отримати бонус - сайті програми). 
Перелік аптек "D.S." у м. Львові, які вже є учасниками програми Бонус+ (станом на жовтень 2016 р.):
- пр. Шевченка, 22
- вул. Галицька, 19
- пр. Свободи, 33
- вул. Наукова, 35а (ТЦ "ВАМ")
- пл. Соборна, 1
- вул. Кн. Ольги, 114 (Аквапарк «ПЛЯЖ»)
- вул. Франка, 26
- вул. Патона, 4
- вул. Стрийська, 59
- вул. Словацького, 2
- вул. Городоцька, 300 (ТЦ «МЕТРО»)
- вул. Дж. Вашингтона, 8 (ТЦ «МЕТРО»)
- вул. Личаківська, 55
- вул. Пекарська, 33
- вул. Широка, 87 (ТЦ «ВАМ»)
- вул. Шевченка, 45/47
- вул. Личаківська, 187
- вул. Щирецька, 36 (ТВК «Південний», ТЦ "Європа")

Читати відповідь повністю
Олена, менежер з питань клієнтів