Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!

Адреси електронних скриньок дирекції та наших фахівців з різних напрямків роботи тут
* Поля, обов’язкові до заповнення

Дуже дякую Вам за надзвичайно високий рівень обслуговування! Ви молодці) Сьогодні зайшла до Вас і мене обслуговувала фармацевт в аптеці на вул. Пасічній, 3, дуже приємний, ввічливий та коректний фармацевт, підказала хороші препарати. Дякую, що Ви є!

Читати відгук повністю
Марія , Львів 30.09.2016

Дякуємо за те, що помічаєте! Це надихає. Обов'язково передамо Ваш відгук колективу аптеки на вул. Пасічній. Будьте здорові!

Читати відповідь повністю

Довго шукала один препарат. Він не дуже популярний, але дієвий. Тільки у D.S. знайшла! ДЯКУЮ! Дуже приємно, коли можеш лікуватися так, як доктор прописав!

Читати відгук повністю
Ярина , Львів 07.03.2016

Дякуємо! Раді, що Ви знайшли потрібні ліки. Працюємо над створенням сучасного каталогу аптечних товарів, у якому невдовзі буде близько 15 тисяч найменувань ліків та медико-фармацевтичної продукції з фотографіями, детальним описом та інструкцією, щоб кожен міг знайти усе необхідне. Одужуйте!

Читати відповідь повністю
Олена, менеджер з питань клієнтів

Як давній і постійний клієнт мережі Ваших аптек висловлюю щиру подяку всім працівникам аптеки за адресою вул. І.Франка,26 за їх компетентність, людяність,чесність, вміння так співпрацювати з клієнтами, що на їх деколи сумних обличчях з,являється посмішка.Моральна підтримка лікує деколи краще за медикаменти.

Читати відгук повністю
Луценко Ніна Михайлівна інв.2 групи , м.Львів 15.01.2016

Я постійний клієнт цієї мережі, довіряю їй роками, а цього тижня мала можливість ще раз переконатись у чесності працівників та високий професійності. Через технічну помилку мені було не правильно нараховано бали, після звернення у аптеку (просто підійшла до касира, показавши чек) проблему було вирішено через 1 день. Мені компенсували усе! Я вражена! При усій моїй лояльності до мережі не очікувала! Дякую!

Читати відгук повністю
Аліна , Львів 06.01.2016

Хочу подякувати за теплий прийом у аптеці за вул.Грінченка 5. Провізор мені допоміг підібрати потрібні мені ліки та чітко дав консультації, щодо їх прийому. Дякую вам за турботу. Успіхів на ринку!

Читати відгук повністю
Артем , Киев 03.12.2015