Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!
* Поля, обов’язкові до заповнення

дякуємо всьому колективу за плідну працю на благо народу України!Професіоналізм порядність ввічливість ось риси котрі характеризують працівників мережі DS !дай вам боже здоровя сил і наснаги в новому році так професійно виконувати роботу..ми вдячні клієнти будемо вас підтримувати чим зможемо

Читати відгук повністю
Маркіян , Судова Вишня 02.01.2017


Дякуємо за добрі слова! Приємно, коли наші старання помічають.

Дякуємо, що небайдужі до наших ініціатив! Будьте здорові!

Читати відповідь повністю

Доброго дня! 1.Як додати картку в "Кабінеті"? Після вводу номера картки, видає: "дані по карті не доступні". "Перевірка балів по номеру картки" працює. 2. Як створити перелік "Моїх аптек" (для "пошуку в моїх аптеках")?

Читати відгук повністю
Олег , Львів 25.10.2016

п. Олеже! Картка додається в Особистому кабінеті на вкладці «Дані по картці D.S.» (детальнішу інструкцію ми надіслали на особисту скриньку). Спроби реєстрації можуть бути невдалими, якщо картку клієнта Ви отримали нещодавно (упродовж останніх 1-2 днів). Контактні дані, які Ви надавали під час заповнення анкети, будуть внесені у базу даних упродовж 10-14 днів, відтак Ви зможете увійти в Особистий кабінет. Картка активна з моменту видачі, за нею можна робити покупки, отримувати знижки і накопичувати бали довіри.
Якщо картка не додається, повідомте нам, будь ласка, її номер.
У перелік «Мої аптеки» аптеки можна додавати безпосередньо на сторінці товару (червоний плюсик). Натиснувши на хрестик, ви видалите аптеку зі списку улюблених.
Якщо ж у Вас виникають труднощі, можете телефонувати на номер Аптечної довідки та Служби резервування: (032) 243 93 93, 067 247 93 93, 050 343 93 93
Дякуємо, що уважні!

Читати відповідь повністю

Вчора купила акційний набір Bioderma Atoderm Intensive (бальзам 500 мл і гель 200 мл) за 930 грн. Написано, що гель в подарунок. Зайшла на сайт Біодерми і побачила, що купила все за стандартною ціною (725грн +235грн). Почуваю себе ну дуже неприємно, так як вірила, що це вигідна пропозиція!

Читати відгук повністю
Ілона , Львів 23.10.2016

Шановна п. Ілоно! 
Ми звернулися за роз’ясненням до офіційного представництва торгової марки Bioderma в Україні (ТОВ ЦЕНТУС-Р), відповідь якого долучаємо:
«Мы являемся официальным дистрибьютором продукции ТМ БИОДЕРМА в Украине, единственной компанией, которая официально завозит данную продукцию на территорию страны.
Bioderma Atoderm Intensive 500 мл представлен на нашем рынке впервые: ранее не завозился и отдельно (без набора) никогда не продавался. Отношения к сайту, указаному покупателем, не имеем. Если же и существует возможность приобрести данный продукт в интернете отдельно, значит товар ввозится либо частным образом, либо это контрабанда или поддельная продукция. За такую продукцию мы не можем нести ответственности.
Выгода покупателя при покупке акционного набора Bioderma Atoderm Intensive в аптеке очевидна: стоимость 1 мл бальзама в упаковке 500 мл значительно ниже стоимости 1 мл в упаковке 200 мл. В этом можно убедиться, сравнив цены на оба формата в одной и той же аптеке. К тому же покупатель получает в подарок очищающее средство (гель) 200 мл.
Аптека, в которой приобретен товар, является нашим давним надежным партнером и отличается высокой культурой обслуживания и честным, уважительным отношением к покупателю».
Сподіваємося, що тепер недовіра у зв’язку із описаною Вами ситуацією зникла.

Читати відповідь повністю
Лідія Дьоміна, директор з реалізації

а чому у ваших аптеках не підключена програма від Приватбанку бонус+? багато людей хотіли би

Читати відгук повністю
люба 20.10.2016

Дякуємо за відгук! Мережа аптек "D.S." долучається до програми "Бонус Плюс" (перелік аптек, в яких уже можна скористатися карткою і отримати бонус - сайті програми). 
Перелік аптек "D.S." у м. Львові, які вже є учасниками програми Бонус+ (станом на жовтень 2016 р.):
- пр. Шевченка, 22
- вул. Галицька, 19
- пр. Свободи, 33
- вул. Наукова, 35а (ТЦ "ВАМ")
- пл. Соборна, 1
- вул. Кн. Ольги, 114 (Аквапарк «ПЛЯЖ»)
- вул. Франка, 26
- вул. Патона, 4
- вул. Стрийська, 59
- вул. Словацького, 2
- вул. Городоцька, 300 (ТЦ «МЕТРО»)
- вул. Дж. Вашингтона, 8 (ТЦ «МЕТРО»)
- вул. Личаківська, 55
- вул. Пекарська, 33
- вул. Широка, 87 (ТЦ «ВАМ»)
- вул. Шевченка, 45/47
- вул. Личаківська, 187
- вул. Щирецька, 36 (ТВК «Південний», ТЦ "Європа")

Читати відповідь повністю
Олена, менежер з питань клієнтів

Дуже дякую Вам за надзвичайно високий рівень обслуговування! Ви молодці) Сьогодні зайшла до Вас і мене обслуговувала фармацевт в аптеці на вул. Пасічній, 3, дуже приємний, ввічливий та коректний фармацевт, підказала хороші препарати. Дякую, що Ви є!

Читати відгук повністю
Марія , Львів 30.09.2016

Дякуємо за те, що помічаєте! Це надихає. Обов'язково передамо Ваш відгук колективу аптеки на вул. Пасічній. Будьте здорові!

Читати відповідь повністю