Відгуки

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Відгуки про нас

Надсилайте свої коментарі, запитання, побажання чи пропозиції! Ми обов'язково візьмемо до уваги кожен Ваш лист!
* Поля, обов’язкові до заповнення

Довго шукала один препарат. Він не дуже популярний, але дієвий. Тільки у D.S. знайшла! ДЯКУЮ! Дуже приємно, коли можеш лікуватися так, як доктор прописав!

Читати відгук повністю
Ярина , Львів 07.03.2016

Дякуємо! Раді, що Ви знайшли потрібні ліки. Працюємо над створенням сучасного каталогу аптечних товарів, у якому невдовзі буде близько 15 тисяч найменувань ліків та медико-фармацевтичної продукції з фотографіями, детальним описом та інструкцією, щоб кожен міг знайти усе необхідне. Одужуйте!

Читати відповідь повністю
Олена, менеджер з питань клієнтів

Як давній і постійний клієнт мережі Ваших аптек висловлюю щиру подяку всім працівникам аптеки за адресою вул. І.Франка,26 за їх компетентність, людяність,чесність, вміння так співпрацювати з клієнтами, що на їх деколи сумних обличчях з,являється посмішка.Моральна підтримка лікує деколи краще за медикаменти.

Читати відгук повністю
Луценко Ніна Михайлівна інв.2 групи , м.Львів 15.01.2016

Я постійний клієнт цієї мережі, довіряю їй роками, а цього тижня мала можливість ще раз переконатись у чесності працівників та високий професійності. Через технічну помилку мені було не правильно нараховано бали, після звернення у аптеку (просто підійшла до касира, показавши чек) проблему було вирішено через 1 день. Мені компенсували усе! Я вражена! При усій моїй лояльності до мережі не очікувала! Дякую!

Читати відгук повністю
Аліна , Львів 06.01.2016

Хочу подякувати за теплий прийом у аптеці за вул.Грінченка 5. Провізор мені допоміг підібрати потрібні мені ліки та чітко дав консультації, щодо їх прийому. Дякую вам за турботу. Успіхів на ринку!

Читати відгук повністю
Артем , Киев 03.12.2015

Не знаю хто як, а ми дуже задоволені.......чудовий асортимент ліків, приємні ціни та чуйний персонал(дають гарні поради вразі невідомого чи заміні препарату). Щиро вдячна ВАМ.....=)

Читати відгук повністю
Людмила 25.01.2015

Пані Людмило, щиро дякуємо за такий приємний та важливий для нас відгук. Будьте здорові!

Читати відповідь повністю
Олена, менеджер з питань клієнтів