Про компанію

Головне в нашому житті ‒ віра і довіра

Ця істина актуальна й для бізнесу: або ми отримуємо дивіденди з довіри, або ж платимо податок на неї. Наші проекти та нововведення, спрямовані на вдосконалення операційної роботи, налагодження співпраці з виробниками і партнерами, задоволення запитів клієнтів та перевершення їхніх очікувань, відіграли вагому роль у досягненні лояльності людей до нашої компанії.

Невід'ємна частина нашої діяльності зосереджена на ідеї трансформації суспільства. Від моменту заснування мережа аптек «D.S.» спрямовує свої сили й ресурси на допомогу воїнам, діям-сиротам, студентам, молодіжним організаціям тощо. Свою соціальну відповідальність вбачаємо не тільки у наданні фінансової підтримки, але і в способі ведення бізнесу. Втілюємо задекларовані цінності у відповідальному ставленні до якості ліків та послуг, які надаємо, до наших клієнтів, працівників, партнерів. Унікальність мережі аптек «D.S.» ‒ у внутрішніх якостях нашого бренду, у мистецтві «бути ліками». Одним із девізів нашої компанії є заклик: «Не будьмо байдужими!». Переконані, що від подолання цієї недуги українського суспільства залежить збереження і якість його майбутнього.

Олег Никулишин Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S."

15

областей України

105

міст

355

аптек

20000

найменувань товарів

60000

клієнтів в аптеках мережі щодня

785000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

1650

працівників

1500000

постійних клієнтів

Наші цінності

Повага, людиноцентричність, професіоналізм, розвиток, відповідальність і чесність є нашими корпоративними цінностями, на яких ми будуємо свою роботу. Людина у центрі нашої діяльності, тому, з одного боку, намагаємося бути уважними й людяними до своїх клієнтів, надаючи їм фахову фармопіку та сучасні онлайн-послуги, а з другого – піклуємося про своїх працівників, пропонуючи їм гідну оплату та комфортні умови праці, простір і можливості для професійного й кар’єрного росту, цікаве корпоративне дозвілля.

 

Чому саме “D.S.”

Наша назва “D.S.”(чит. "Де Ес") — це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." — це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" — означає «видай», "Signa" — «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта — трьох учасників процесу оздоровлення.

ТОВ Маркет Універсал Лтд - керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." - заснована 1992 року.

Сертифікат ISO

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.

Каталог товарів власної торгової марки
До вашої уваги каталог косметики Arbor Vitae – ексклюзивної торгової марки в мережі аптек «D.S.»
Соціальні звіти 2019 - 2013 рр.