Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Про компанію

Кожна людина має своє покликання

Я переконаний, що будь-який бізнес також має своє покликання. Впевненість у цьому дозволяє розуміти, для кого ми працюємо і яку маємо мету, в чому полягає наша місія. Ми працюємо для задоволення потреб та вирішення проблем людей, які до нас звертаються. Людина знаходиться у центрі діяльності нашої компанії. Ми намагаємось бути чутливими до змін у запитах людей, прагнемо їх приємно дивувати та випереджувати їхні очікування. Це спонукає нас бути інноваційною компанією.

Олег Никулишин

Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S."

11

областей України

68

міст

257

аптек

15 000

найменувань товарів

60 000

клієнтів в аптеках мережі щодня

120 000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

1 500

працівників

1 250 000

постійних клієнтів

Чому саме “D.S.”

Наша назва “D.S.”(чит. "Де Ес") — це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." — це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" — означає «видай», "Signa" — «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта — трьох учасників процесу оздоровлення.

ТОВ Маркет Універсал Лтд - керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." - заснована 1992 року.

Сертифікат ISO

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.

Наші торгові марки

«D.S.Таємна Аптека»

Це перший інтерактивний музей фармації у Львові

www.secret.lviv.ua
Мережа аптек «D.S»

Мережа сучасних аптек з індивідуальним професійним підходом, гарантією якості, широким асортиментом ліків, косметики, медичних товарів і доступними цінами

www.apteka-ds.com.ua
Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!