Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Про компанію

Головне в нашому житті ‒ віра і довіра

Ця істина актуальна й для бізнесу: або ми отримуємо дивіденди з довіри, або ж платимо податок на неї. Наші проекти та нововведення, спрямовані на вдосконалення операційної роботи, налагодження співпраці з виробниками і партнерами, задоволення запитів клієнтів та перевершення їхніх очікувань, відіграли вагому роль у досягненні лояльності людей до нашої компанії.

Невід'ємна частина нашої діяльності зосереджена на ідеї трансформації суспільства. Від моменту заснування мережа аптек «D.S.» спрямовує свої сили й ресурси на допомогу воїнам, діям-сиротам, студентам, молодіжним організаціям тощо. Свою соціальну відповідальність вбачаємо не тільки у наданні фінансової підтримки, але і в способі ведення бізнесу. Втілюємо задекларовані цінності у відповідальному ставленні до якості ліків та послуг, які надаємо, до наших клієнтів, працівників, партнерів. Унікальність мережі аптек «D.S.» ‒ у внутрішніх якостях нашого бренду, у мистецтві «бути ліками». Одним із девізів нашої компанії є заклик: «Не будьмо байдужими!». Переконані, що від подолання цієї недуги українського суспільства залежить збереження і якість його майбутнього.

Олег Никулишин

Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S."

13

областей України

89

міст

305

аптек

15 000

найменувань товарів

60 000

клієнтів в аптеках мережі щодня

250 000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

1 500

працівників

1 350 000

постійних клієнтів

Чому саме “D.S.”

Наша назва “D.S.”(чит. "Де Ес") — це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." — це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" — означає «видай», "Signa" — «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта — трьох учасників процесу оздоровлення.

ТОВ Маркет Універсал Лтд - керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." - заснована 1992 року.

Сертифікат ISO

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.

Наші торгові марки

Мережа аптек «D.S»

Мережа сучасних аптек — з професійним підходом, доступними цінами, гарантією якості, широким асортиментом ліків, косметики, медичних товарів і новітніми онлайн-послугами для клієнтів.

https://apteka-ds.com.ua
«D.S.Таємна Аптека»

«D.S.Таємна Аптека» — перший інтерактивний музей фармації у Львові.

http://www.secret.lviv.ua
Arbor Vitae

Продукція Privаte Label мережі аптек «D.S.» ‒ найоптимальніший варіант за критеріями «ціна-якість» у своїй товарній категорії:
БАДи
Лікарські рослини
Медичні товари і гігієна
Косметика

https://apteka-ds.com.ua/show-brand/arbor-vitae
Форма входу

Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару та його ціну у вашому місті!