Каталог

Про компанію

Олег Никулишин
QuotesTop

Головне в нашому житті ‒ віра і довіра

Ця істина актуальна й для бізнесу: або ми отримуємо дивіденди з довіри, або ж платимо податок на неї. Наші проекти та нововведення, спрямовані на вдосконалення операційної роботи, налагодження співпраці з виробниками і партнерами, задоволення запитів клієнтів та перевершення їхніх очікувань, відіграли вагому роль у досягненні лояльності людей до нашої компанії.

Невід'ємна частина нашої діяльності зосереджена на ідеї трансформації суспільства. Від моменту заснування мережа аптек «D.S.» спрямовує свої сили й ресурси на допомогу воїнам, дітям-сиротам, студентам, молодіжним організаціям тощо. Свою соціальну відповідальність вбачаємо не тільки у наданні фінансової підтримки, але і в способі ведення бізнесу. Втілюємо задекларовані цінності у відповідальному ставленні до якості ліків та послуг, які надаємо, до наших клієнтів, працівників, партнерів. Унікальність мережі аптек «D.S.» ‒ у внутрішніх якостях нашого бренду, у мистецтві «бути ліками». Одним із девізів нашої компанії є заклик: «Не будьмо байдужими!». Переконані, що від подолання цієї недуги українського суспільства залежить збереження і якість його майбутнього.

QuotesBottom
Олег Никулишин Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S."
Областей України

16

областей України

Міст

116

міст

Аптек

396

аптек

Найменувань товарів

20000

найменувань товарів

Клієнтів в аптеках мережі щодня

60000

клієнтів в аптеках мережі щодня

Відвідувачів нашого сайту щомісяця

1000000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

Працівників

1700

працівників

Постійних клієнтів

1600000

постійних клієнтів

Наші цінності

Повага, людиноцентричність, професіоналізм, розвиток, відповідальність і чесність є нашими корпоративними цінностями, на яких ми будуємо свою роботу. Людина у центрі нашої діяльності, тому, з одного боку, намагаємося бути уважними й людяними до своїх клієнтів, надаючи їм фахову фармопіку та сучасні онлайн-послуги, а з другого – піклуємося про своїх працівників, пропонуючи їм гідну оплату та комфортні умови праці, простір і можливості для професійного й кар’єрного росту, цікаве корпоративне дозвілля.

 

D.S.
Чому саме “D.S.”

Наша назва “D.S.”(чит. "Де Ес") – це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." – це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" – означає «видай», "Signa" – «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта – трьох учасників процесу оздоровлення. "D.S." – кращі традиції аптечної справи у сучасному виконанні.

ТОВ Маркет Універсал Лтд – керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." – заснована 1992 року.

D.S.
D.S. ISO
Сертифікат ISO

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.

Мережа аптек «D.S.» має багаторічний досвід роботи за міжнародним стандартом ISO 9001 – у 2005 році ми були першими серед усіх аптечних закладів України, хто впровадив вимоги цього стандарту у свою діяльність. 

Наші торгові марки
Торгова марка Мережа аптек «D.S»
Мережа сучасних аптек — з професійним підходом, доступними цінами, гарантією якості, широким асортиментом ліків, косметики, медичних товарів і новітніми онлайн-послугами для клієнтів.
Ознайомитись
Торгова марка «D.S.Таємна Аптека»
«D.S.Таємна Аптека» — перший інтерактивний музей фармації у Львові.
Ознайомитись
Торгова марка Arbor Vitae
Продукція Privаte Label мережі аптек «D.S.» ‒ найоптимальніший варіант за критеріями «ціна-якість» у своїй товарній категорії:
БАДи
Лікарські рослини
Медичні товари
Косметика
Гігієна
Ознайомитись
Каталог товарів власної торгової марки
Соціальний звіт мережі аптек D.S. за 2016 - 2019 рр.
Соціальний звіт мережі аптек D.S. за 2014 - 2015 рр.
Соціальний звіт мережі аптек D.S. за 2013 р.

Франшиза «Аптеки D.S.»

Вкажіть свої контактні дані, щоб отримати безкоштовну консультацію про умови і переваги франшизи "Аптека D.S."