Коли на обличчі з’являється висип, одразу виникає бажання розчухати його чи видавити, однак краще — придбати ефективний засіб від прищів, який допоможе надовго забути про проблему. Але перед тим, як купувати його, варто розібратися, що саме за висип турбує та чому він з’явився. І тим паче не слід користуватися народними методами лікування. Є низка препаратів від прищів на рослинній основі, однак перед тим, як їх застосовувати, слід порадитися з лікарем. Інакше шкіра може постраждати, а легкий висип на обличчі перетвориться на складну й невиліковну хворобу, яка лишає рубці.

Усунути наслідки вугрового висипу чи акне набагато складніше, ніж позбавитися самої проблеми в зародку. Адже якщо фармакологічний ринок пропонує низку ліків від прищів для жінок і чоловіків, то косметологічна сфера й досі не може гарантувати 100 % відновлення шкіри, яка постраждала через неправильне лікування чи його відсутність свого часу.

Який засіб від прищів обрати

Вугрі та акне — основна проблема шкіри майже 80 % людей у світі. Вугреподібні висипання — це червоні випуклості на шкірі, які з’являються через:

• медикаменти (антибіотики, антидепресанти тощо);

• мікроорганізми;

• механічні ушкодження (якщо ви натираєте одягом певне місце на тілі абощо);

• гормональний збій;

• харчування (солодке, надмірна кількість вуглеводів обов’язково дадуть про себе знати).

Акне подібні до вугрів, однак, на відміну від них, спричинені проблемами з сальною залозою. Це хронічне захворювання, яке виникає через проблему з гормональним фоном, полікістоз яєчників тощо.

Залежно від причини хвороби, препарати від прищів бувають:

• антибактеріальні;

• ретиноїди;

• бактерицидні;

• гормональні;

• косметологічні засоби для догляду.

Ефективний засіб від прищів і вугрів

Якщо у вас легка стадія захворювання шкіри, можна спробувати позбутися вугрів, акне, висипів самостійно. Насамперед потрібно ретельно мити шкіру (обличчя, спину, груди — місця, де прищі, вугрі й акне з’являються найчастіше). В аптеці можна придбати препарати від прищів з бензоілпероксидом або саліциловою кислотою, ретинолом. Вони допомагають відлущуванню мертвих клітин шкіри й очищують обличчя. Однак якщо є негативна реакція організму, засіб від прищів слід змінити, навіть якщо спочатку він здавався хорошим.

У випадках, коли акне, вугрі й прищі середнього чи тяжкого ступеня (коли вони гнояться, лишають рубці по собі, довго не сходять зі шкіри), слід лікуватися під наглядом лікаря. Адже ймовірно знадобиться курс гормональних препаратів чи антибіотиків.

Ефективний засіб від прищів і вугрів — це не одна пігулка. Це комплекс препаратів, який необхідно приймати протягом тривалого періоду без перерв. Інакше терапія просто не подіє. Загалом препарати від акне й вугрів можна розділити на дві великі групи. Перша — ті, які впливають безпосередньо на новоутворення на шкірі (пустули, комедони тощо) й знищують їх. Друга категорія — ті, які покликані нормалізувати фізіологічні процеси в організмі, що зрештою допоможе попередити появу акне, прищів і вугрів в майбутньому.

Але не кожен засіб від прищів і вугрів корисний. Неправильно підібраний препарат чи косметичний засіб може спричинити: почервоніння, опіки, сухість шкіри та, звісно ж, збільшення кількості акне, прищів чи вугрів.

Протипоказання для препаратів від акне

Основним протипоказанням, звісно ж, є непереносимість компонентів, які є в ліках, лосьйонах для шкіри чи кремах. Проблема багатьох засобів від прищів у тому, що до їхнього застосування ставляться легковажно, адже не сприймають акне, вугровий висип як щось серйозне, як захворювання. Відповідно, не зважають на склад ліків від прищів на обличчі, грудях або спині.

Також засіб від прищів і вугрів, який є антибіотиком, протипоказаний вагітним і тим, хто годує дітей грудьми. Антибіотики можуть негативно позначитися на здоров’ї малюка.

Протипоказані деякі препарати від прищів людям, які мають проблеми з нирками, оскільки тоді організм не зможе засвоїти й вивести медикаменти.

А ще будь-які медикаментозні засоби від акне, вугрів і прищів не рекомендують дітям до 12 років. У цей період в організмі відбуваються гормональні й фізіологічні зміни. Тож краще обмежитися косметичними засобами для вмивання, аби не порушити ліками від прищів загальне функціонування організму.

Замовити будь-який засіб від прищів і вугрів, акне, можна на сайті аптеки DS. Тут є вибір з медикаментів і косметичних препаратів, які можна придбати без рецепта лікаря. А головне — замовити доставку додому.