Лікарі призначають препарати при анемії здебільшого з високим вмістом заліза, оскільки залізодефіцитна анемія — найпоширеніша серед інших видів цього захворювання. Стан людини, яка страждає від такої хвороби, незадовільний: вона швидко втомлюється, працездатність знижується, клітини організму недоотримують кисень, гемоглобін падає тощо. Якщо у вас діагностували це захворювання, ліки від анемії купити слід негайно, інакше з часом стан лише погіршуватиметься.

Види препаратів при анемії

Форма лікування й види препаратів, які призначають при захворюванні, залежать від стану пацієнта, наявності супутніх хвороб тощо. Потрібний засіб може призначити лише лікар, який зібрав весь анамнез.

Розрізняють наступні препарати при анемії:

• такі, що містять двовалентне залізо: заліза сахарат, заліза сульфат й ін.;

• протианемічні препарати з тривалентним залізом: окисне залізо;

• ліки з вмістом магнію, йоду;

• комбіновані препарати при анемії, які містять і залізо, і йод, і марганець та аскорбінову кислоту;

• вітамінні комплекси: фолієва кислота, аскорбінова тощо.

Додаткові елементи у складі ліків допомагають організму краще засвоювати залізовмісні препарати при анемії.

Які ліки від анемії купити

Лікування анемії має відбуватися під наглядом медичного фахівця. Він визначить причини, ступінь залізодефіцитної анемії, призначить комплексне лікування організму.

Залізо випускають у формі таблеток, пігулок і в рідкому вигляді. Вміст заліза може варіюватися: 25, 40, 60 мг. І хоча за залізодефіцитної анемії людині бракує цього складника, потрібно не перестаратися. Передозування залізом теж існує та має негативні наслідки для організму. Сильне передозування викликає нудоту, блювання, а в тяжких випадках — смерть. Тому яким би поганим не був стан у людини з низьким гемоглобіном, варто дотримуватися рекомендацій лікаря щодо лікування.

Ще один недолік залізодефіцитної анемії — тривале лікування. Ліки від анемії купити може кожен, а от дотримуватися їхнього прийому — ні. Препарати при анемії зазвичай мають позитивний вплив на організм у перший тиждень терапії, тож чимало пацієнтів припиняють лікування, як тільки відчувають, що стан поліпшився. Цього робити не можна, інакше навіть хороший препарат не подіє належним чином.

Із залізодефіцитною анемією часто стикаються вагітні жінки. Аби розв’язати проблему, лікарі рекомендують приймати комплексний тип залізовмісних препаратів при анемії, адже так і мама, і малюк швидше засвоюватимуть їх та отримуватимуть додаткові корисні речовини.

Форми препаратів при анемії:

• таблетки — можна вживати незалежно від прийому їжі, а оскільки активні елементи вивільнюються повільно, слизова шлунку не травмується, хороший варіант для тих, хто завжди на ногах;

• капсули — зручні для дорослих, однак такі препарати при анемії не вийде розділити на дві дози;

• сироп — ідеальний для малюків, адже швидко всмоктується, малюк їм не вдавиться. Однак є недолік — навіть хороший сироп не завжди має гарний смак;

• пастилки — підходять і дітям, і дорослим, адже не фарбує емаль, має приємний смак, більше подібний до цукерки, та добре засвоюється організмом;

• розчин для ін’єкцій — нетипова форма випуску, зазвичай застосовують для лікування критичного стану.

Залізовмісні препарати при анемії: вартість

Ціна на препарати при анемії стартує від десяти гривень. На кінцеву вартість впливає виробник, те, чи це суто залізовмісна речовина, чи цілий комплекс, а також форма випуску та об’єм.

Однак якщо ви купуєте при анемії препарати для лікування ціни не повинні бути визначальним чинником. Головне — щоб препарат був хорошим й ефективним у випадку залізодефіцитного стану конкретного організму.

Придбати препарати від анемії недорого можна на сайті аптеки DS. Для цього слід відсортувати наявні пропозиції за ціною та обрати той засіб, який відповідає запитам вашого здоров’я і фінансам.