В медичній практиці протиінфекційні лікарські засоби використовуються для боротьби з захворюваннями, збудниками яких є різноманітні патогени: бактерії, віруси, гриби та паразити. Відповідно до специфіки мікроорганізмів, пацієнтам призначаються антибіотики, антисептики, антивірусні, антигрибкові чи протипаразитарні препарати. Правильно підібрані ліки використовуються як при лікуванні організму людини, так і в профілактиці виникнення патологічного стану.

Коли призначають протиінфекційні препарати

Сучасні протиінфекційні засоби призначаються для боротьби з мікроорганізмами, що провокують той чи інший тип захворювання. До наявного переліку входять різні класи лікарських засобів, здатні протидіяти певному колу інфекцій:

1. Антибіотики використовуються для боротьби з бактеріями, знищуючи їх або уповільнюючі їхнє розмноження:

• Амоксицилін
  • Цефтриаксон
  • Азитроміцин
  • Левофлоксацин.

2. Противірусні препарати спрямовані на запобігання розмноженню або знищення вірусів:

• Озельтамівір
  • Ацикловір
  • Лопінавір
  • Ремдесівір.

3. Антимікотики спрямовані на боротьбу з грибковими інфекціями шкіри, нігтів, волосся, внутрішніх органів або слизових оболонок, допомагають знищувати або зупиняти розвиток патогену:

• Флуконазол
  • Кетоконазол
  • Ітраконазол
  • Тербінафін.

4.  Протипаразитарні препарати використовуються для профілактики або лікування інфекцій, спричинених паразитами, такими як паразитичні черви, плазмодії (як у випадку малярії), трипаносоми (як у випадку сонної хвороби) та іншими:

• Метронідазол
  • Піриметамін.

Для точного визначення препарату, що потрібен у конкретному випадку, важливо консультуватися з лікарем. Вибір ліків залежить від виду інфекції, ступеня її поширення, а також від індивідуальних особливостей організму людини.

Класифікація протиінфекційних засобів

Протиінфекційні препарати можна класифікувати за різними формами випуску. Вибір робиться з урахуванням типу та збудника хвороби. В перелік засобів для дітей та дорослих, що пропонує купити онлайн Аптека D.S. в Україні, входять:

1. Капсули та таблетки від інфекції, що є однією з найпоширеніших форм препаратів, які використовуються для внутрішнього прийому;
  2. Розчини, які призначені для прийому всередину, особливо у випадках дітей чи людей, які мають проблеми з прийомом протиінфекційних таблеток;
  3. Ін'єкційні препарати, що призначені для прямого введення лікарського засобу у систему кровообігу під шкіру, у м’яз чи внутрішньовенно;
  4. Протиінфекційні мазі, креми, гелі для зовнішнього нанесення на шкіру використовуються, в першу чергу, з метою лікування чи попередження грибкових і бактеріальних інфекцій;
  5. Супозиторії, що призначені для введення лікарського засобу через пряму кишку або вагінально, для локальної боротьби з осередками інфекції.

Форми випуску ліків можуть варіювати в залежності від діючої речовини та призначення препарату.

Де купити протиінфекційні препарати за вигідною ціною

На сьогоднішній день, придбати протиінфекційні препарати для боротьби з патогенними мікроорганізмами за вигідною ціною можна в різних аптеках. Інтернет дозволяє вести зручний пошук ліків в режимі онлайн. Широкий вибір протиінфекційних засобів за конкурентними ціновими пропозиціями пропонує покупцям Аптека D.S. У покупців є можливість порівняти ціни на різні марки та дози препаратів, отримати інформацію про наявність товару та замовити його зручним способом – онлайн чи через додаток для мобільного телефону.