Мазі та таблетки від герпесу на губах

• Ацик
  • Зовіракс
  • Герпевір
  • Ліпстер
  • Агерп
  • Сіліцеа
  • Афлубін
  • Milplast Anti herpes

Коли в області рота відчувається свербіж і печіння, варто заскочити в аптеку й придбати ліки від герпесу на губах, адже саме про це захворювання свідчать такі симптоми. Коли так звана «застуда» ще не проявилася, можна розпочати лікувальну терапію й тоді є шанс, що захворювання не перейде в активну фазу.

Боротися з вірусом, який спричиняє герпес на губах, сьогодні можна низкою медикаментів.

Ліки від герпесу на губах

Здебільшого лікарі радять застосовувати противірусні мазі, креми й таблетки для лікування герпесу. Це інфекційний вид захворювання, який добре лікується, однак організм не може набути постійний імунітет від нього. Тож залежно від низки факторів (як-от, стреси, порушення в роботі гормональної системи, інфекції дихальних шляхів тощо) може проявлятися раз на рік чи частіше. Як тільки ви помітили симптоми вірусу (перші прояви на шкірі на кшталт почервоніння чи випуклості, пухирців), слід розпочинати лікування, аби швидко побороти захворювання.

Противірусні мазі («Герпевір», «Ацикловір», «Ациклостад» й ін.) — одні з найпопулярніших у лікуванні. Такі засоби від герпесу на губі містять:

• ацикловір (як діючу речовину);
  • парафін;
  • олію;
  • воду тощо.

Мазь для лікування герпесу на шкірі легко проникає до вогнища захворювання й знищує вірус. Якщо ж пухирці вже з’явилися, лікування може тривати до тижня. Припинити застосовувати мазь чи крем можна тоді, коли на місці прояву захворювання утворилася суха кірочка й нові ознаки не проявляються. Якщо з початку застосування засобів від герпесу на губі вірус не відступив за 10 днів, слід звернутися до лікаря. Він перегляне схему лікування та, ймовірно, пропише більш ефективний препарат.

А от для того, щоб запобігти виникненню «застуди», слід періодичну проходити терапію противірусними препаратами. Таблетка «Фавіроксу», «Валтрексу», «Ізопринозину» й подібних препаратів має у складі ацикловір, фамцикловір, валацикловір тощо, які ефективні проти губного герпесу.

Чому не діють препарати від герпесу

Насамперед не варто займатися самолікуванням так званою застуди. Оскільки герпес — це інфекційне захворювання, яке ви легко можете передати іншим, варто звернутися до лікаря, аби терапія була дієвою і короткотерміновою.

Стати на заваді лікам від герпесу на губах можуть:

• погодні умови — якщо ви часто обвітрюєте губи чи шкіра пересихає, можуть з’являтися тріщини, які лише покращать умови для поширення вірусу;
  • супутні захворювання — якщо крім герпесу у вас також грип, ВІЛ абощо, лікування може не бути таким ефективним, як хотілося, оскільки організм ослаблений іншим вірусним недугом;
  • несистематичне лікування — мазь від герпесу варто наносити 3-4 рази на день, а курс таблеток приймати відповідно до рекомендацій лікаря, інакше прогресу в боротьбі з вірусом не буде.

Дитячі ліки від герпесу на губах

Малеча може легко підчепити герпес від батьків, від друзів у садку чи школі. Лікування вірусу герпесу на роті в дітей таке ж, як і в дорослих. Головне — стежити, щоб малеча не торкалася руками ураженої вірусом ділянки шкіри, а також не здирала корочки, які утворюватимуться, коли герпес відступатиме. Інакше лікування захворювання може затягнутися, ореол збільшиться й звичні засоби від герпесу на губі можуть виявитися недієвими.

Придбати препарати від герпесу на губах можна у будь-якій аптеці. Також їх можна замовити онлайн на сайті DS.