Додаток:
Довідка:
0 800 30 20 60

Доставка замовлень.

  1. САМОВИВІЗ. Ви можете отримати замовлення самостійно в одній з аптек нашої мережі. Оберіть потрібну аптеку при здійсненні замовлення на нашому сайті, в мобільному додатку, або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 30 20 60.
  2. НОВА ПОШТА. Доставка здійснюється до відділення або за адресою за тарифами поштового оператора. Термін доставки 1-2 робочих дня. В разі оплати замовлення при отриманні (накладений платіж) додатково стягується комісія за переказ коштів. Детальніше з тарифами можна ознайомитись на сайті Нової Пошти.

 

Оплата замовлень.

  1. ГОТІВКОЮ. При самостійному отриманні замовлень в аптеках мережі, оплаті накладеним платежем у відділенні або кур’єру Нової Пошти.
  2. БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ. При самостійному отриманні замовлень в аптеках мережі, оплаті накладеним платежем у відділенні Нової Пошти, а також при оформленні замовлення на нашому сайті, Ви маєте можливість оплатити замовлення банківською картою Visa або MasterCard за допомогою сервісів Приват24, Apple Pay та Google Pay. Звертаємо Вашу увагу на те, що в момент підтвердження замовлення на сайті, відбувається попереднє блокування коштів на карті. Остаточне списання коштів здійснюється після підтвердження наявності замовленого товару. У разі анулювання замовлення (не підтвердження наявності, умов відпуску, збігання терміну резерву) кошти розблоковуються та повертаються на карту покупця.
Форма входу