Причини появи попрілостей

Найкращий спосіб уникнути попрілостей — підтримувати шкіру чистою та сухою, втім, якщо з тих чи інших причин це не вдалося, варто скористатися спеціальним кремом від попрілостей чи пудрою, аби уникнути серйозних наслідків.

Попрілості — доволі поширене явище, яке турбує чи не кожного малюка, що носить підгузки. Тому батькам краще заздалегідь подбати про те, щоб в домашній аптечці був дитячий крем від попрілостей. Однак є низка факторів, які підвищують ймовірність появи в дитини пелюшкового дерматиту. До них належать:

• вік від 6 до 9 місяців;

• наявність діареї;

• застуда або інше захворювання;

• прийом антибіотиків тощо.

Найбільш вразливими до появи попрілостей є місця, що часто торкаються підгузка, ділянки зі складкою шкіри: сідниці, шия, пахвові западини, зона паху тощо. Тому догляд за цими областями має бути ретельним. Найкраще — забезпечити максимальну сухість цих ділянок й тоді, імовірно, не доведеться купувати дитячий крем від попрілостей на регулярній основі.

Подразнення й почервоніння зазвичай зникають за кілька днів самі, якщо почати застосовувати мазь від попрілостей чи інший засіб вчасно. Шкірі потрібен час, аби побороти вже наявні проблеми. Здебільшого попрілості не завдають болю новонародженому, хоча й можуть виглядати як те, що його травмує. Больові відчуття з’являються, якщо в тріщинки на шкірі потрапила інфекція. Тому якщо симптоми не зникають попри використання крему від попрілостей, й малюк продовжує страждати від сухості, болю, лікар може призначити:

• м’який гідрокортизоновий (стероїдний) крем;

• протигрибковий крем, якщо у дитини внаслідок дерматиту виникла грибкова інфекція;

• місцеві або пероральні антибіотики, якщо у малюка через запалення з’явилася бактеріальна інфекція.

Однак використовуйте креми або мазі зі стероїдами, тільки якщо їх рекомендує педіатр або дерматолог вашої дитини — сильні стероїди або часте використання можуть призвести до додаткових проблем.

Як обрати мазь від попрілостей

Засіб від попрілостей у дітей в аптеці можна купити у вигляді:

• мазі;

• крему;

• рідкої пудри.

За складом вони всі подібні одне до одного: містять цинк і рослинні компоненти (екстракти ромашки, алое вера, дубової кори). Такі складники усувають запалення, дезінфікують ушкоджену ділянку й сприяють загоєнню.

Не слід обирати для лікування крем від попрілостей із сильним ароматом, якщо дитина схильна до алергій.

Якщо малюк має дуже ніжну шкіру, краще надавати перевагу тому засобу від попрілостей у дітей, виробник якого зазначив на упаковці, що препарат підходить для гіперчутливої шкіри.

Де купити дитячий крем від попрілостей

Аптека — найкраще місце, де можна купити мазь від попрілостей, крем абощо. Новонароджений малюк ще не має міцного імунітету, тому особливо важливо користуватися лише тими засобами лікування, що мають відповідну сертифікацію та зберігаються в належних умовах.

Аптека DS також має офіційне інтернет-представництво, завдяки чому будь-який засіб від попрілостей у дітей можна замовити онлайн і з доставкою додому. Оскільки лікування шкіри від пелюшкового дерматиту не вимагає застосування рецептурних препаратів, то й перешкод для замовлення того чи іншого засобу через сайт немає.

Крім того, на сайті аптеки DS в онлайн-форматі можна порівняти ціни на мазь від попрілостей і крем від різних виробників, ознайомитися зі складом кожного засобу, отримати консультацію спеціаліста в чаті щодо засобу догляду, який зацікавив.