Новини та Акції

Мережа аптек "D.S.": підтримка молодого покоління українців як інвестиція у майбутнє Мережа аптек "D.S.": підтримка молодого покоління українців як інвестиція у майбутнє

Аптеки D.S. через власні благодійні та партнерські ініціативи сприяють всебічному розвитку дітей та юнацтва в Україні

Про співпрацю мережі аптек D.S. із громадськими організаціями: разом – сила! Про співпрацю мережі аптек D.S. із громадськими організаціями: разом – сила!

Щира подяка нашим багаторічним і новим партнерам за небайдужість та безупинну копітку роботу!

Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у липні аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у липні аптеках «D.S.»!

У липні на вас чекає аж дві вигідних пропозиції від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay в аптек

Знижка на косметику Arbor Vitae у липні в аптеках «D.S.»! Знижка на косметику Arbor Vitae у липні в аптеках «D.S.»!

У липні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для воло

Акційні пропозиції на фірмову косметику у липні в аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції на фірмову косметику у липні в аптеках «D.S.»!

Завітайте в аптеки «D.S.» у липні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних бренд

Літні набори: в аптеки D.S. завітай, сезонну вигоду впіймай! Літні набори: в аптеки D.S. завітай, сезонну вигоду впіймай!

Запитуйте в аптеках D.S. вигідні набори сезонних засобів в аптечку на літо – з відчутною знижкою!

Благодійний забіг до Дня захисту дітей від мережі аптек «D.S.» на Поділлі! Благодійний забіг до Дня захисту дітей від мережі аптек «D.S.» на Поділлі!

Метою стала взаємопідтримка, натхнення від спільної участі у заході та збір на потреби 10-тої окремої гірсько-штурмової б

«Таємна свічка» у «Таємній аптеці»: майстер-клас у День захисту дітей «Таємна свічка» у «Таємній аптеці»: майстер-клас у День захисту дітей

1 червня дітки у Таємній Аптеці власноруч виготовили свічки з вощини – символ світла і тепла для свого дому!

Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні аптеках «D.S.»! Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні аптеках «D.S.»!

Зустрічайте у червні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!

Показано 9 з 359

Тільки корисна інформація

Дізнавайтесь про актуальні новини і акції у мережі D.S. та отримуйте корисні поради про ліки і здоров'я.