Каталог

Новини та Акції

Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках!
Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках! Сьогодні у 15-ти областях України працівники нашої компанії одягли вишиванки
Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання)
Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання) Інформуємо про використання бонусних балів клієнта аптек DS на допомогу українському війську станом на 09.05.24
Акційні пропозиції на фірмову косметику у травні!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у травні! Завітайте в аптеки «D.S.» у травні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Вітаємо зі святом Христового Воскресіння!
Вітаємо зі святом Христового Воскресіння! Плекаймо у ці дні споконвічні традиції українства, єднаймось у прагненні творити прекрасне життя на рідній землі. 
Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні!
Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні! У травні на вас чекає аж три вигідних пропозиції від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay в аптеках «D.S.»!
Інтерактивний музей D.S. Таємна аптека: події квітня
Інтерактивний музей D.S. Таємна аптека: події квітня У квітні музей D.S. Таємна аптека прийняв близько 800 відвідувачів!
Нове у програмі лояльності: онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей
Нове у програмі лояльності: онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей Бонуси картки клієнта аптек D.S. можна використати на купівлю сервісу онлайн-консультацій з лікарями різних спеціальностей
Великодній розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому!
Великодній розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому! До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Бонуси з картки клієнта D.S. – на ЗСУ (оновлення звітності)
Бонуси з картки клієнта D.S. – на ЗСУ (оновлення звітності) Планово звітуємо про використання бонусних балів, які власники картки D.S., включно працівники компанії, переказали на користь ЗСУ
Акція від брендів VICHY і La Roche-Posay у квітні!
Акція від брендів VICHY і La Roche-Posay у квітні! Скористайтеся знижкою 50% на другу одиницю в чеку засобів французьких косметичних марок VICHY та La Roche-Posay у квітні в аптеках «D.S.»!
Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay
Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay Ще більше вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay у квітні в аптеках «D.S.» !
Акційні пропозиції на фірмову косметику у квітні!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у квітні! Завітайте в аптеки «D.S.» у квітні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Таємна аптека запрошує дошкільнят і школярів, львів'ян і гостей міста
Таємна аптека запрошує дошкільнят і школярів, львів'ян і гостей міста У березні Таємна аптека прийняла близько 900 відвідувачів!
Нове в державній програмі «Пакунок малюка»
Нове в державній програмі «Пакунок малюка» З 1 липня 2024р.очікуються зміни в урядовій програмі "Пакунок малюка"
Рік 2023: інвестиції мережі аптек D.S. в знання та освіту в Україні
Рік 2023: інвестиції мережі аптек D.S. в знання та освіту в Україні Від 2007 року мережа аптек D.S. виділила понад 700 тис. грн. на персональні стипендії студентам-фармацевтам
Весняні набри: в аптеки D.S. завітай, сезонну вигоду впіймай!
Весняні набри: в аптеки D.S. завітай, сезонну вигоду впіймай! Нові набори безрецептурних засобів з відчутною знижкою до 150 гривень вже чекають на вас в аптеках "D.S."
Новини з Таємного аптечного підземелля: майбутні фармацевти, оновлена експозиція та благодійність
Новини з Таємного аптечного підземелля: майбутні фармацевти, оновлена експозиція та благодійність У лютому наш інтерактивний музей D.S. Таємна аптека прийняла понад 500 відвідувачів.
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у березні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у березні У березні в аптеках «D.S.» на вас чекає аж дві вигідні пропозиції від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay!
Знижка на косметику Arbor Vitae у березні в аптеках «D.S.»
Знижка на косметику Arbor Vitae у березні в аптеках «D.S.» У березні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у березні!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у березні! Завітайте в аптеки «D.S.» у березні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Безкоштовні і пільгові рецепти в аптеках «D.S.»: що варто знати
Безкоштовні і пільгові рецепти в аптеках «D.S.»: що варто знати Визначені аптеки «D.S.» відпускають ліки безоплатно чи на пільговій основі за чинним і правильно оформленим рецептом лікаря
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у лютому!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у лютому! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 35% на товари дитячого асортименту.
Косметика з Франції Roger&Gallet відтепер в аптеках «D.S.» – історія бренду й акція-знайомство
Косметика з Франції Roger&Gallet відтепер в аптеках «D.S.» – історія бренду й акція-знайомство Знижка 25% на весь асортимент бренду Роже і Галлє – відкрийте для себе французьку розкіш!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку, Рівному, Березному та Острозі!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку, Рівному, Березному та Острозі! До уваги наших постійних клієнтів у Луцьку, Рівному, Острозі та Березному! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у лютому
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у лютому У лютому на вас чекає кілька вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay!
Акції для романтиків в аптеках «D.S.»!
Акції для романтиків в аптеках «D.S.»! Час для подарунків коханим! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Розпочався спецпроєкт на радіо «Львівська хвиля» – за підтримки мережі аптек «D.S.»
Розпочався спецпроєкт на радіо «Львівська хвиля» – за підтримки мережі аптек «D.S.» Практичні рекомендпації психологів як цивільним налагодити спілкування з воїнами у нових реаліях – стані війни.
Відзнаку Ukrainian Business Award за дієтичні добавки власної торгової марки мережа аптек «D.S.» присвячує благочинним проєктам
Відзнаку Ukrainian Business Award за дієтичні добавки власної торгової марки мережа аптек «D.S.» присвячує благочинним проєктам У 2024 році частку від продажу тих товарів власної торгової марки, які відзначені Ukrainian Business Award 2023, мережа D.S. спрямує на благочинність
Січень у D.S. Таємній аптеці: акція "Подаруй історію", гості з США, кошти на ЗСУ
Січень у D.S. Таємній аптеці: акція "Подаруй історію", гості з США, кошти на ЗСУ Оголошуємо акцію «Подаруй Таємній аптеці історію – отримай подарунок»!
Подвійні бали за покупки косметичних засобів власної торгової марки Arbor Vitae – за карткою клієнта «D.S.»
Подвійні бали за покупки косметичних засобів власної торгової марки Arbor Vitae – за карткою клієнта «D.S.» Ця косметична продукція виготовлена на наше замовлення європейськими та українськими виробниками та є оптимальним варіантом за критеріями «ціна-якість» у своїй товарній категорії.
Рік 2023: більше нових можливостей для клієнтів мережі «D.S.»
Рік 2023: більше нових можливостей для клієнтів мережі «D.S.» Під брендом «D.S.» працюють без малого 400 аптек у понад 100 містах 16-ти областей України. У 2023 році картку клієнта зареєстрували 175 тисяч осіб
Оновлення звітності: бонусні бали з картки клієнта D.S. – на ЗСУ!
Оновлення звітності: бонусні бали з картки клієнта D.S. – на ЗСУ! Звітуємо про використання бонусних балів, які власники картки D.S., включно працівники компанії, пожертвували на користь потреб Сил оборони України
Рік 2023: діяти разом, щоб Україна перемогла!
Рік 2023: діяти разом, щоб Україна перемогла! Понад 25 мільйонів гривень допомоги ЗСУ – внесок мережі аптек D.S. завдяки власним можливостям та в партнерській співдії
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку, Рівному, Острозі та Березному!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку, Рівному, Острозі та Березному! До уваги наших постійних клієнтів у Луцьку, Рівному, Острозі та Березному! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому та Волочиську!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому та Волочиську! До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому та Волочиську! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Даруємо набори пюре і снеків Gerber для дітей!
Даруємо набори пюре і снеків Gerber для дітей! На нашій офіційній сторінці «Мережа аптек D.S.» у фейсбук оголошуємо розіграш продукції для дітей від торгової марки Гербер!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у січні!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у січні! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
D.S.Таємна аптека-2023: рік теплих зустрічей, емоційної підтримки та благодійності
D.S.Таємна аптека-2023: рік теплих зустрічей, емоційної підтримки та благодійності Понад 12 тисяч відвідувачів і понад 30 благочинних заходів – підсумок Таємної Аптеки за 2023 рік
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у січні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у січні У січні на вас чекає дві вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у січні!
Акційні пропозиції на фірмову косметику у січні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
D.S. Таємна аптека у грудні: майcтер-класи, сувенірна крамничка і допомога БФ «Лелека»
D.S. Таємна аптека у грудні: майcтер-класи, сувенірна крамничка і допомога БФ «Лелека» У грудні наш музей D.S. Таємна аптека прийняв понад 800 відвідувачів!
Акції на косметику Arbor Vitae у січні
Акції на косметику Arbor Vitae у січні У січні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
В аптеки «D.S.» завітай – сезонну вигоду впіймай!
В аптеки «D.S.» завітай – сезонну вигоду впіймай! Взимку варто подбати про заходи для профілактики застуди, а в лікуванні надавати перевагу комплекс­ним методам.
З Різдвом Христовим і Новим роком!
З Різдвом Христовим і Новим роком! Дякуємо клієнтам і партнерам мережі аптек D.S. за довіру, підтримку наших ініціатив та спільне прагнення змінювати світ на краще!
Святкові акції на фірмову косметику в аптеках «D.S.»!
Святкові акції на фірмову косметику в аптеках «D.S.»! Порадуйте близьких на свята! Вибирайте найкращий подарунок за вигідною ціною. Акційні пропозиції від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям вже чекають на вас в аптеках «D.S.»!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у грудні в аптеках «D.S.»!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у грудні в аптеках «D.S.»! Додайте сили вашому організму! Завітайте в аптеки «D.S.» у грудні та купуйте преміум-вітаміни SOLGAR™ на вигідних умовах.
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому! До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у грудні!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у грудні! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 40% на товари дитячого асортименту.
D.S. Таємна Аптека у листопаді – відвідини, лекторій, благочинність
D.S. Таємна Аптека у листопаді – відвідини, лекторій, благочинність Радо зустрічаємо в Таємного Аптекаря школярів на музейних уроках, а також діток з благодійними організаціями. Дякуємо за довіру
Користуйтесь телемедициною – підпишіться на послугу Likar Online
Користуйтесь телемедициною – підпишіться на послугу Likar Online Мережа аптек D.S. представляє партнера "Лікар Онлайн" – дистанційні консультації висококваліфікованих лікарів, які можна оплатити на термін від 3 до 12 місяців і використовувати за потреби, не виходячи з дому.
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у грудні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у грудні Зустрічайте у грудні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
Знижка на косметику Arbor Vitae у грудні
Знижка на косметику Arbor Vitae у грудні У грудні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Святкові знижки на фірмову косметику у грудні!
Святкові знижки на фірмову косметику у грудні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Слухайте «Колядки і щедрівки війни» – за підтримки мережі аптек D.S.
Слухайте «Колядки і щедрівки війни» – за підтримки мережі аптек D.S. Сприяння культурно-патріотичним проєктам – один із напрямків корпоративної культури та риса бренду "Мережа аптек D.S."
Щасливі знижки від косметичних брендів в аптеках «D.S.»!
Щасливі знижки від косметичних брендів в аптеках «D.S.»! Завітайте в аптеки «D.S.» та купуйте улюблені засоби ще дешевше! Чимало вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів вже чекають на Вас.
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку і Рівному!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку і Рівному! До уваги наших постійних клієнтів у Луцьку та Рівному! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у листопаді!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у листопаді! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 40% на товари дитячого асортименту.
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому, Нетішині та Волочиську!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому, Нетішині та Волочиську! До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому, Нетішині та Волочиську! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
D.S. Таємна аптека проводить цікаві шкільні музейні уроки і благодійні екскурсії для дітей
D.S. Таємна аптека проводить цікаві шкільні музейні уроки і благодійні екскурсії для дітей У жовтні наш музей прийняв у своєму атракційному підземеллі понад 1900 осіб – на екскурсіях, майстер-класах, презентаціях та уроках для школярів.
Акції на фірмову косметику у листопаді!
Акції на фірмову косметику у листопаді! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
У «D.S.» завітай – сезонну вигоду впіймай!
У «D.S.» завітай – сезонну вигоду впіймай! До кожного сезону ми підбираємо комплексні набори з популярних, безпечних і ефективних безрецептурних засобів, ще й з глибокою знижкою.
Знижка на косметику Arbor Vitae у листопаді
Знижка на косметику Arbor Vitae у листопаді У листопаді для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у листопаді
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у листопаді Зустрічайте у листопаді акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
Чат-бот «Аптека D.S.» – ваш персональний аптечний помічник!
Чат-бот «Аптека D.S.» – ваш персональний аптечний помічник! Долучайтесь до чат-ботів "Аптека D.S." у двох популярних месенджерах, щоб швидко і зручно замовляти товари аптечного асортименту
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Рівному та Луцьку!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Рівному та Луцьку! До уваги наших постійних клієнтів у Луцьку та Рівному! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.8)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.8) Понад 1 млн 400 тис. грн на посилення українських військових і підтримку тих, хто опинився в кризових обставинах життя – результат організаційних зусиль мережі аптек D.S. від початку 2023 року, завдяки власним можливостям та в співдії з партнерами
Бонусні бали клієнта – на ЗСУ (оновлення звітності)
Бонусні бали клієнта – на ЗСУ (оновлення звітності) У березні 2022 року ми оголосили про можливість власникам карток клієнта "D.S." пожертвувати свої бонусні бали на користь української армії.
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у жовтні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у жовтні Зустрічайте у жовтні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
Акції на фірмову косметику у жовтні!
Акції на фірмову косметику у жовтні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Знижка на косметику Arbor Vitae у жовтні
Знижка на косметику Arbor Vitae у жовтні У жовтні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Безкоштовна перевірка родимок в аптеках «D.S.» у Львові!
Безкоштовна перевірка родимок в аптеках «D.S.» у Львові! 3 та 7 жовтня у визначених аптеках мережі «D.S.» у Львові відбудеться безкоштовна перевірка родимок на ризик меланоми
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку та Рівному!
Розіграш подарунків серед покупців косметики у Луцьку та Рівному! До уваги наших постійних клієнтів у Луцьку та Рівному! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!
Мережа аптек D.S. утретє здобула національну відзнаку за товари власної торгової марки
Мережа аптек D.S. утретє здобула національну відзнаку за товари власної торгової марки Найкращий проєкт власної торгової марки у фармацевтичній галузі – у мережі аптек D.S.
Вітаємо колег з Днем фармацевта!
Вітаємо колег з Днем фармацевта! Хай не згубиться справжнє значення слова фармацевт – той, хто з готовністю допомагає кожному дбати про здоров’я, і робить це насамперед через підтримку, добре слово і щире служіння!
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у вересні
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у вересні Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 35% на товари дитячого асортименту.
ПРОГРАМА ЕКОНОМІЇ ТА ВИГОДИ в аптеках D.S. – користайтесь нагодою заощадити час і кошти!
ПРОГРАМА ЕКОНОМІЇ ТА ВИГОДИ в аптеках D.S. – користайтесь нагодою заощадити час і кошти! Програма економії і вигоди в аптеках ДС – знижки 25% і більше, кешбек до 6% на картку клієнта, переваги при онлайн-резервуванні
"Таємна аптека" отримала відзнаку за організацію заходів у Дні європейської спадщини-2023
"Таємна аптека" отримала відзнаку за організацію заходів у Дні європейської спадщини-2023 Традиційно беремо участь у Днях європейської спадщини, організовуючи цікаві тематичні заходи. Щогоріч у рамках цієї ініціативи "Таємну аптеку" аптеку відвідали понад 30 екскурсантів.
Акції на фірмову косметику у вересні!
Акції на фірмову косметику у вересні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Знижка на косметику Arbor Vitae у вересні
Знижка на косметику Arbor Vitae у вересні У вересні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у вересні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у вересні Зустрічайте у вересні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
З Днем Незалежності України!
З Днем Незалежності України! У цей день зичимо усім вам внутрішньої сили продовжувати боротьбу за незалежність та свободу України
Олег Никулишин: соціальна відповідальність як етична норма бізнесу
Олег Никулишин: соціальна відповідальність як етична норма бізнесу Про соціальні проєкти, співробітників у лавах ЗСУ, працевлаштування ВПО, волонтерські ініцативи – в розмові з СЕO мережі аптек D.S. Олегом Никулишиним
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у серпні
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у серпні Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
"Вкрадені українські пісні 2.0" на Львівській хвилі – за підримки аптек D.S.!
"Вкрадені українські пісні 2.0" на Львівській хвилі – за підримки аптек D.S.! Спецпроєкт до Дня Незалежності на радіо Львівська хвиля вже стартував! Мережа D.S. укорте виступає його партнером.
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у серпні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у серпні Зустрічайте у серпні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
Знижка на косметику Arbor Vitae у серпні
Знижка на косметику Arbor Vitae у серпні У серпні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акції на фірмову косметику у серпні!
Акції на фірмову косметику у серпні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
D.S. Таємна аптека запрошує дорослих і дітей на цікаві екскурсії!
D.S. Таємна аптека запрошує дорослих і дітей на цікаві екскурсії! Будете у Львові – приходьте в Таємну аптеку на площі Соборній, 1. Таємний аптекар запрошує дітей і дорослих щодня з 10:00 до 19:00, початок екскурсій в атракційному підземеллі щогодини!
Річниця заснування мережі аптек «D.S.»: підсумовуємо зроблене та продовжуємо рух!
Річниця заснування мережі аптек «D.S.»: підсумовуємо зроблене та продовжуємо рух! У день 31-ої річниці створення нашої компанії, перелічуємо суспільно важливі справи, реалізовані завдяки власним можливостям та в співдії з іншими організаціями, бізнес-партнерами, працівниками і клієнтами аптек «D.S.» від початку 2023 року.
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у липні
Акційні пропозиції на товари для дітей і матерів у липні Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S. у липні
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S. у липні Впродовж липня у визначених аптеках «D.S.» можна безкоштовно виміряти артеріальний тиск, а за потреби – і рівень цукру (глюкози) в крові.
Акції на фірмову косметику у липні!
Акції на фірмову косметику у липні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у липні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у липні Зустрічайте у липні акцію 1+1=3 від всесвітньо відомих французьких косметичних брендів VICHY та La Roche-Posay!
Знижка на косметику Arbor Vitae у липні
Знижка на косметику Arbor Vitae у липні У липні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
D.S. Таємна Аптека радо зустрічає дітей: підсумки благочинних заходів у червні
D.S. Таємна Аптека радо зустрічає дітей: підсумки благочинних заходів у червні Наш Таємнйи аптекар у Львові проводить чимало цікавих заходів для дітей і дорослих, серед них – благочинні відвідини для дітей ВПО
Бонусні бали з картки «D.S.» на допомогу українському війську: оновлення звітності
Бонусні бали з картки «D.S.» на допомогу українському війську: оновлення звітності Друзі, звітуємо про використання бонусних балів, які власники картки D.S., включно працівники компанії, пожертвували на благочиину допомогу ЗСУ
Олег Никулишин на «24 каналі»: підтримка ЗСУ та допомога тим, хто її потребує, стає стандартом, етикою життя
Олег Никулишин на «24 каналі»: підтримка ЗСУ та допомога тим, хто її потребує, стає стандартом, етикою життя В інтерв'ю на «24 каналі» Олег Никулишин презентув новий соціальний звіт мережі аптек D.S. Це стало логічним продовженням соціальної звітності, яку компанія започаткувала у 2013 році.
Аптечки для молодіжних літніх таборів – від мережі "D.S."
Аптечки для молодіжних літніх таборів – від мережі "D.S." Аптеки "D.S." безкоштовно надали ліки на суму понад 30 тис грн для формування 20 аптечок у літні табори Пласту і Спілки української молоді в Україні, в яких візьмуть участь 5 тисяч дітей
Опубліковано четвертий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»
Опубліковано четвертий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.» Четвертий Соціальний звіт мережі аптек D.S. став продовженням соціальної звітності компанії, започаткованої 2013 року. У новому звіті висвітлено ключові напрямки соціальної відповідальності за 2020-2022 рр.
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S. у червні
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S. у червні Впродовж червня у визначених аптеках «D.S.» можна безкоштовно виміряти артеріальний тиск, а за потреби – і рівень цукру (глюкози) в крові
D.S. Таємна Аптека звітує про соціальні заходи травня
D.S. Таємна Аптека звітує про соціальні заходи травня У травні наш інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека відвідало понад 1500 осіб, із них 109 – безкоштовно.
Розіграш подарунків серед покупців дитячої продукції у Нетішині, Волочиську, Ізяславі та Калинівці!
Розіграш подарунків серед покупців дитячої продукції у Нетішині, Волочиську, Ізяславі та Калинівці! До уваги наших постійних клієнтів у Нетішині, Волочиську, Ізяславі та Калинівці! Для покупців дитячої продукції ми підготували приємний сюрприз!
У Тернополі теж уже діє «Програма низьких цін»
У Тернополі теж уже діє «Програма низьких цін» У Тернополі в аптеці «D.S.» на вул. Купчинського, 14 стартувала «Програма низьких цін»
Акційні пропозиції до Дня захисту дітей
Акційні пропозиції до Дня захисту дітей Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту. Із нагоди Дня захисту дітей акцентуємо на найбільш вигідних пропозиціях − із турботою про ваших малюків.
Акції на фірмову косметику у червні!
Акції на фірмову косметику у червні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям.
Знижка на косметику Arbor Vitae у червні
Знижка на косметику Arbor Vitae у червні У червні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у червні Скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay у червні!
Розіграш подарунків серед покупців дитячої продукції у Луцьку та Рівному
Розіграш подарунків серед покупців дитячої продукції у Луцьку та Рівному При покупці у визначених аптеках D.S. дитячих товарів на суму від 300 грн ви автоматично стаєте учасником рандомного розіграшу 4-ох подарунків
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.7)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.7) Фінансова допомога на підтримку ЗСУ від нашої компанії та наших партнерів за квітень-травень 2023 року склала близько 1 млн грн
Бонусні бали з картки «D.S.» на допомогу українському війську: звітуємо про використання
Бонусні бали з картки «D.S.» на допомогу українському війську: звітуємо про використання Звіт про використання бонусних балів, перерахованих із картки постійного клієнта на допомогу українській армії
«Програма низьких цін» відтепер і в аптеці «D.S.» у Рівному!
«Програма низьких цін» відтепер і в аптеці «D.S.» у Рівному! На вул. Соборній, 434 в аптеці D.S. пропонуємо нашим клієнтам більш привабливі, нижчі та акційні ціни на різні товарні групи аптечного асортименту
Мережа аптек «D.S.» – до студентів: не згубити справжнього значення слова фармацевт
Мережа аптек «D.S.» – до студентів: не згубити справжнього значення слова фармацевт Мережа аптек «D.S.» провела візійні зустрічі зі студентами-фармацевтами – аби відкрити майбутнім фахівцям аптечної справи можливості професійного становлення і зростання.
18-21 травня запрошуємо в «D.S. Таємну аптеку» – на заходи з нагоди Дня музеїв
18-21 травня запрошуємо в «D.S. Таємну аптеку» – на заходи з нагоди Дня музеїв Запрошуємо львів’ян і гостей міста доєднатися до Міжнародного дня музеїв. Наш інтерактивній музей «D.S. Таємна Аптека» підготував особливу програму!
Акції на фірмову косметику у травні!
Акції на фірмову косметику у травні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям
Благочинні екскурсії в «D.S. Таємній аптеці»: соціальний звіт за квітень
Благочинні екскурсії в «D.S. Таємній аптеці»: соціальний звіт за квітень У квітні 2023 р. наш інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» прийняв понад 750 гостей, 106 із яких відвідали наш цікавий заклад безкоштовно.
Знижка на косметику Arbor Vitae у травні
Знижка на косметику Arbor Vitae у травні У травні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні У травні на вас чекає дві вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay!
Мережа аптек «D.S.»: соціальна «Програма низьких цін» вже діє у Луцьку
Мережа аптек «D.S.»: соціальна «Програма низьких цін» вже діє у Луцьку В аптеці «D.S.» на проспекті Соборності, 20-В у Луцьку низькі ціни на ліки завдяки спецпроєкту «Програма низьких цін»
«Програма низьких цін» відтепер й у Хмельницькому
«Програма низьких цін» відтепер й у Хмельницькому В аптеці «D.S.» на вулиці Зарічанській, 38 у Хмельницькому низькі ціни на ліки у рамках «Програми низьких цін»
Акція постійної дії на фірмову косметику за карткою клієнта!
Акція постійної дії на фірмову косметику за карткою клієнта! У нашій мережі діє постійна акція на лікувальну косметику всесвітньо відомих косметичних брендів – для постійних клієнтів
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Зичимо незламної надії і натхнення творити гідне майбутнє для кожного з нас!
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S.
Безкоштовне вимірювання тиску та рівня цукру в крові в аптеках D.S. Впродовж квітня у визначених аптеках «D.S.» можна безкоштовно виміряти артеріальний тиск, а за потреби – і рівень цукру (глюкози) в крові
Акції на товари для дітей і матерів у квітні!
Акції на товари для дітей і матерів у квітні! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 40% на товари дитячого асортименту.
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.6)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.6) Сума фінансової допомоги від мережі аптек "D.S." за перші три місяці 2023 року склала понад 850 000 грн і була скерована на закупівлю ліків і медичних товарів у рамках партнерства із благодійними фондами і громадськими організаціями – задля підтримки українців та підрозділів ЗСУ
Акції на фірмову косметику у квітні!
Акції на фірмову косметику у квітні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся весняними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям
Знижка на косметику Arbor Vitae у квітні
Знижка на косметику Arbor Vitae у квітні У квітні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у квітні!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у квітні! Час додати сили нашому організму після зимової “сплячки”! Завітайте в аптеки «D.S.» у квітні та купуйте преміум-вітаміни SOLGAR™ на вигідних умовах
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у квітні
Акції від брендів VICHY та La Roche-Posay у квітні Цього місяця на вас чекає кілька вигідних пропозицій від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay!
Інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" запрошує дорослих і дітей на екскурсії, майстер-класи, музейні уроки!
Інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" запрошує дорослих і дітей на екскурсії, майстер-класи, музейні уроки! У Львові на площі Соборній, 1 можна відвідати інтерактивний музей Таємна аптека: екскурсії починаються щогодини.
На які ліки потрібен рецепт, а які можна купити без рецепта і що зміниться після 1 квітня 2023 року?
На які ліки потрібен рецепт, а які можна купити без рецепта і що зміниться після 1 квітня 2023 року? До закінчення воєнного стану в Україні можна використовувати як паперові, так і електронні рецепти.
Нова соціальна ініціатива – спецпроєкт «Програма низьких цін»
Нова соціальна ініціатива – спецпроєкт «Програма низьких цін» У Львові, в аптеці «D.S.» на вул. Драгана, 1 від 1 квітня 2023 року стартує соціальний проєкт «Програма низьких цін», покликаний задовольнити запити соціально-вразливих верств населення, включно осіб зі статусом ВПО, щодо зниження цін на товари аптечного асортименту.
Акції на товари для дітей і матерів у березні!
Акції на товари для дітей і матерів у березні! Цього місяця у нашій мережі діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
Акції на фірмову косметику в березні!
Акції на фірмову косметику в березні! Завітайте в аптеки «D.S.» та скористайтеся весняними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних брендів для ефективного догляду за обличчям, тілом та волоссям
10 гривень від продажу кожної упаковки Вольтарен® – на гуманітарну допомогу
10 гривень від продажу кожної упаковки Вольтарен® – на гуманітарну допомогу Мережа аптек «D.S.» підтримує ініціативу фармацевтичної компанії Haleon доєднатися до збору коштів на гуманітарну допомогу в фонд Сергія Притули
Акція 1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у березні!
Акція 1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у березні! Зустрічайте у березні улюблену акцію 1+1=3 від французьких косметичних марок VICHY та La Roche-Posay!
Знижка на косметику Arbor Vitae у березні
Знижка на косметику Arbor Vitae у березні У березні для наших клієнтів діятимуть знижки до 50% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Музей "D.S. Таємна аптека": весна починається, казка триває!
Музей "D.S. Таємна аптека": весна починається, казка триває! Таємний Аптекар тримає відчиненими двері до свого атракційного підземелля щодня – з 10:00 до 18:00, на площі Соборній, 1 у Львові. Відчуйте казку, відвідавши наш музей!
Мережа аптек D.S. увійшла в ТОП-5 аптек України
Мережа аптек D.S. увійшла в ТОП-5 аптек України Аналітична агенція Українська Бізнес Премія (Ukrainian Business Award) опублікувала незалежний рейтинг вітчизняних аптек, які мають високий рівень обслуговування та надійність – мережа аптек «D.S.» увійшла до п’ятірки кращих.
Акції на товари для дітей і матерів у лютому!
Акції на товари для дітей і матерів у лютому! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 40% на товари дитячого асортименту
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у лютому!
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у лютому! Зустрічайте у лютому улюблену акцію 1+1=3 на весь асортимент французьких косметичних марок VICHY і La Roche-Posay!
Святкові акції для романтиків
Святкові акції для романтиків Завітайте в аптеки «D.S.», та скористайтеся підготованими для вас акціями на високоякісні засоби для обличчя, волосся і тіла від всесвітньо відомих косметичних брендів!
Частка від продажу засобів ТМ Респикс® – на допомогу ЗСУ!
Частка від продажу засобів ТМ Респикс® – на допомогу ЗСУ! Долучаючись до благодійних ініціатив, кожен із нас наближає перемогу!
Знижка на косметику Arbor Vitae у лютому
Знижка на косметику Arbor Vitae у лютому У лютому для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Оновлено електронний каталог товарів власної торгової марки мережі аптек D.S. – Arbor Vitae™!
Оновлено електронний каталог товарів власної торгової марки мережі аптек D.S. – Arbor Vitae™! Попри труднощі у секторі вітчизняного фармацевтичного виробництва у 2022 році, нам вдалося розвивати лінійку товарів власної торгової марки
Рік 2022: допомога ЗСУ, Державі та її громадянам
Рік 2022: допомога ЗСУ, Державі та її громадянам Понад 6 мільйонів гривень – сума благочинного внеску мережі аптек "D.S." на допомогу ЗСУ, переселенцям, постраждалим та малозабезпеченим людям.
Акції на фірмову косметику у січні в аптеках «D.S.»!
Акції на фірмову косметику у січні в аптеках «D.S.»! Завітайте в аптеки «D.S.» у січні й скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих косметичних торгових марок!
Аптека "D.S." відновила роботу в деокупованій Снігурівці
Аптека "D.S." відновила роботу в деокупованій Снігурівці Повертаємося до роботи на деокупованих територіях! Вісім місяців Снігурівка була під окупацією ворога
Працюємо для Перемоги: «Таємна Аптека» звітує про соціальні заходи у 2022 році
Працюємо для Перемоги: «Таємна Аптека» звітує про соціальні заходи у 2022 році Попри надскладну ситуацію в Україні через повномасштабне вторгнення росії, інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» у Львові продовжував працювати та дарувати позитивні емоції львів’янам та гостям міста.
Акції на товари для дітей і матерів у січні!
Акції на товари для дітей і матерів у січні! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 45% на товари дитячого асортименту
Знижка на косметику Arbor Vitae у січні
Знижка на косметику Arbor Vitae у січні У січні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику власної торгової марки «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Із Різдвом Христовим і Новим роком!
Із Різдвом Христовим і Новим роком! Минулий рік був надзвичайно складним для кожного українця, тож залишаємо його позаду і йдемо у 2023-ій – із впевненістю у нашій Перемозі.
Аптечна франшиза: чому з "D.S."?
Аптечна франшиза: чому з "D.S."? Співпраця за франчайзингом із мережею аптек "D.S." є вигідною як для компанії-франчайзера, так і для франчайзі – новостворених аптечних закладів та діючих аптек чи невеликих аптечних мереж. Про реалії і перспективи такої франшизи читайте у нашій статті
Звітуємо про збір для воїнів 10 ОГШБ ЗСУ!
Звітуємо про збір для воїнів 10 ОГШБ ЗСУ! Кожна гривня працює на перемогу України над її одвічним ворогом, тож від початку повномасштабного російського вторгнення мережа аптек «D.S.» долучається до забезпечення наших військовослужбовців.
Карта аптек "D.S.", які працюють у разі вимкнення електроенергії
Карта аптек "D.S.", які працюють у разі вимкнення електроенергії У розділі "Наша аптеки" відтепер є інтерактивна карта, на якій позначені актуальні адреси аптек "D.S.", що мають можливість працювати у разі планової і/або аварійної відсутності енергопостачання.
Акції на фірмову косметику в грудні!
Акції на фірмову косметику в грудні! Завітайте в аптеки «D.S.» у грудні й скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих торгових марок Vichy, La Roche-Posay, Weleda, CAUDALIE, APIVITA, Babe, Eucerin, AVENE, BIODERMA, URIAGE та інших для ефективного догляду за шкірою й волоссям. Також діє акція на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae.
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у грудні!
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у грудні! У грудні на вас чекає улюблена акція 1+1=3! на весь асортимент французьких торгових марок VICHY і La Roche-Posay!
Акції на товари для дітей у грудні!
Акції на товари для дітей у грудні! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 20% на товари дитячого асортименту.
Знижки на косметику Arbor Vitae у грудні!
Знижки на косметику Arbor Vitae у грудні! У грудні для наших клієнтів діятимуть знижки до 35% на ексклюзивну косметику «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у грудні!
Акція на вітаміни SOLGAR™ у грудні! Саме час підтримати імунітет! Завітайте в аптеки «D.S.» у грудні та купуйте преміум-вітаміни SOLGAR™ на вигідних умовах.
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.5)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.5) Мережа аптек «D.S.» спрямовує свою силу на допомогу нашій державі та її громадянам у ці непрості часи. Так, упродовж вересня-листопада ми змогли реалізувати низку заходів та долучитися до важливих ініціатив:
Аптеки «D.S.», які працюють у разі аварійного і/або планового відключення електроенергії (список оновлюється)
Аптеки «D.S.», які працюють у разі аварійного і/або планового відключення електроенергії (список оновлюється) Для вашої зручності подаємо список аптек «D.S.», які працюватимуть під час аварійного і/або планового вимкнення світла.
Соціальні заходи в «Таємній аптеці»: підсумки жовтня
Соціальні заходи в «Таємній аптеці»: підсумки жовтня Продовжуємо реалізовувати соціальні ініціативи в нашому інтерактивному музеї, організовуючи екскурсії та майстер-класи для діток-переселенців, військових, земляків зі східних та центральних областей України. Також незмінно підтримуємо ЗСУ.
Акції на фірмову косметику в листопаді!
Акції на фірмову косметику в листопаді! Завітайте в аптеки «D.S.» у листопаді й скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих торгових марок Vichy, La Roche-Posay, CAUDALIE, APIVITA, Babe, Eucerin, AVENE, BIODERMA, URIAGE та інших для ефективного догляду за шкірою й волоссям.
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у листопаді!
1+1=3 від VICHY і La Roche-Posay у листопаді! Цього місяця на вас неймовірна пропозиція 1+1=3! на весь асортимент французьких торгових марок VICHY і La Roche-Posay!
Листопадові знижки на товари для дітей і матерів!
Листопадові знижки на товари для дітей і матерів! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
Частка від продажів косметики Skinormil™ – на допомогу «Госпітальєрам»!
Частка від продажів косметики Skinormil™ – на допомогу «Госпітальєрам»! Французький бренд фірмової косметики Skinormil™ оголошує благодійну ініціативу «Разом до перемоги»: упродовж листопада з кожного проданого засобу буде перераховано 10 гривень на підтримку медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».
Знижки на косметику Arbor Vitae у листопаді!
Знижки на косметику Arbor Vitae у листопаді! У листопаді для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Мережа аптек «D.S.» створила навчальний клас для майбутніх фармацевтів
Мережа аптек «D.S.» створила навчальний клас для майбутніх фармацевтів 25 жовтня 2022 року у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відкрили навчальне робоче місця фармацевта – «REMEDIUM», створене коштом мережі аптек «D.S.». Завдяки цьому робочому місцю студенти-фармацевти зможуть отримувати практичні навички роботи за першим столом.
Мережа аптек «D.S.» підтвердила сертифікацію згідно з ДСТУ ISO 9001:2015
Мережа аптек «D.S.» підтвердила сертифікацію згідно з ДСТУ ISO 9001:2015 Нещодавно наша компанія укотре підтвердила сертифікацію згідно з вимогами міжнародного стандарту управління ISO 9001:2015 – цьогоріч разом із франчайзинговими партнерами, які працюють із нами тривалий час.
‒20% на весь асортимент грецького бренду APIVITA!
‒20% на весь асортимент грецького бренду APIVITA! Від 15 до 31 жовтня в аптеках «D.S.» діятиме знижка 20% на весь асортимент грецького бренду ексклюзивної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва APIVITA™!
Соціальні заходи в «Таємній аптеці»: підсумки вересня
Соціальні заходи в «Таємній аптеці»: підсумки вересня У вересні нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» вдалось організувати шість соціальних заходів, у яких взяло участь близько 70-ти дітей.
Акції на косметику в жовтні!
Акції на косметику в жовтні! Завітайте в аптеки «D.S.» у жовтні й скористайтеся вигідними пропозиціями від всесвітньо відомих торгових марок Vichy, La Roche-Posay, CAUDALIE та APIVITA для ефективного догляду за шкірою й волоссям. Також діє акція на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae.
Жовтневі акції на товари для дітей і матерів!
Жовтневі акції на товари для дітей і матерів! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 20% на товари дитячого асортименту.
Оновлено електронний каталог Arbor Vitae™!
Оновлено електронний каталог Arbor Vitae™! Нещодавно ми оновили електронний каталог засобів власної торгової марки – Arbor Vitae™ (у перекладі з латини – «Дерево Життя»).
Частка від продажів пластирів Milplast – на допомогу «Госпітальєрам»!
Частка від продажів пластирів Milplast – на допомогу «Госпітальєрам»! Торгова марка Milplast оголошує благодійну ініціативу «Разом до перемоги»: упродовж жовтня з кожної проданої упаковки продукції буде перераховано 5 гривень на підтримку медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».
Знижки на косметику Arbor Vitae у жовтні!
Знижки на косметику Arbor Vitae у жовтні! У жовтні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Пропозиції від VICHY і La Roche-Posay у жовтні!
Пропозиції від VICHY і La Roche-Posay у жовтні! Цього місяця на вас чекають одразу дві вигідні пропозиції від французьких торгових марок VICHY і La Roche-Posay. Завітайте в аптеки «D.S.» у жовтні та придбайте улюблену фірмову косметику за вигідними цінами!
Нові соціальні ініціативи «Таємної аптеки» у серпні
Нові соціальні ініціативи «Таємної аптеки» у серпні Упродовж серпня в рамках благодійності наш Інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» згуртував 20 зацікавлених і натхненних юних учасників своїх традиційних заходів – експериментаріуму «Таємна лабораторія» та інтерактивної екскурсії «Дитячі історії».
Акції на товари для дітей і матерів у вересні!
Акції на товари для дітей і матерів у вересні! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 25% на товари дитячого асортименту. Резервуйте онлайн заздалегідь та купуйте в аптеках «D.S.» продукцію всесвітньо відомих брендів для своїх діток за чудовими цінами!
Знижки на косметику Arbor Vitae у вересні!
Знижки на косметику Arbor Vitae у вересні! У вересні для наших клієнтів діятимуть знижки до 25% на ексклюзивну косметику «Arbor Vitae» для волосся, тіла й обличчя!
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.4)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.4) Від початку повномасштабного лютневого вторгнення російського агресора загальна сума благочинного внеску нашої компанії у спільних зусиллях з іншими благодійниками склала понад 4 мільйони гривень.
50% від продажів вітаміну D3 «Олідетрим 2000» на закупівлю реанімобілів
50% від продажів вітаміну D3 «Олідетрим 2000» на закупівлю реанімобілів Відтепер 50% від кожної реалізованої упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» спрямуються на закупівлю реанімобілів, оснащених спеціальним обладнанням: киснем, дефібрилятором, ношами тощо.
Акції на товари для дітей і матерів у серпні!
Акції на товари для дітей і матерів у серпні! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 30% на товари дитячого асортименту.
Стартував спецпроєкт «Вкрадені українські пісні» на «Львівській хвилі»!
Стартував спецпроєкт «Вкрадені українські пісні» на «Львівській хвилі»! Мережа аптек «D.S.» укотре підтримала реалізацію креативного проєкту до Дня Незалежності України на Радіо «Львівська Хвиля». Цьогоріч спецпроєкт називається «Вкрадені українські пісні».
Бути разом із суспільством і боротися за перемогу України
Бути разом із суспільством і боротися за перемогу України 28 липня в мережі аптек «D.S.» відзначають 30-річчя від дня створення компанії. Символічно ця дата співпала з Днем української державності, Днем Хрещення Руси-України, а також пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого.
"D.S. Таємна аптека": кожна маленька дія – крок до перемоги!
"D.S. Таємна аптека": кожна маленька дія – крок до перемоги! Минулого місяця 18 маленьких дослідників нового і незвіданого скористалися можливістю безкоштовно відвідати екскурсію «Дитячі історії».
Акції на товари для дітей і матерів у липні!
Акції на товари для дітей і матерів у липні! Цього місяця у нашій мережі традиційно діятимуть акції та знижки до 20% на товари дитячого асортименту.
Постійна знижка на фірмову косметику за карткою клієнта!
Постійна знижка на фірмову косметику за карткою клієнта! У нашій мережі діє постійна акція на лікувальну косметику всесвітньо відомих косметичних брендів – для постійних клієнтів.
Знижки на косметику Arbor Vitae у липні!
Знижки на косметику Arbor Vitae у липні!
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.3)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.3) Загальна сума благочинного внеску нашої компанії у спільних зусиллях з іншими благодійниками склала близько 2 млн. 800 тис. грн.
Соціальні заходи в нашому інтерактивному музеї
Соціальні заходи в нашому інтерактивному музеї У травні нашому інтерактивному музею «D.S. Таємній Аптеці» вдалося провести вісім благочинних заходів. У них взяло участь понад 130 осіб.
Кровоспинні турнікети для ЗСУ – від українських аптекарів!
Кровоспинні турнікети для ЗСУ – від українських аптекарів! Мережа аптек "D.S." долучилася до збору коштів на турнікети для ЗСУ, зробивши благодійний внесок на суму 1 мільйон 750 тисяч гривень.
Відновлюємо роботу в столиці!
Відновлюємо роботу в столиці! Друзі-кияни, інформуємо, що тими днями ми відновили роботу нашої мережі у Києві. Відрадно, що деяким із них від початку активної фази війти росії проти України вдалося не припиняти своєї діяльності у столиці.
5 днів безпрограшної лотереї знижок – в аптеці D.S. «Під Угорською короною» у Львові
5 днів безпрограшної лотереї знижок – в аптеці D.S. «Під Угорською короною» у Львові Упродовж 25-29 травня запрошуємо мешканців та гостей Львова у нашу аптеку на площі Соборній, 1 – із нагоди святкування 250-ліття аптеки «Під угорською короною» та 10-ліття діяльності аптеки «D.S.» у цьому знаковому історичному приміщенні!
Безкоштовні екскурсії в "D.S. Таємній аптеці" 18 травня
Безкоштовні екскурсії в "D.S. Таємній аптеці" 18 травня Наш інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека (Львів, площа Соборна, 1) запрошує на безкоштовні тематичні екскурсії – до Міжнародного Дня музеїв 2022.
Безкоштовні майстер-класи для дітей в «D.S. Таємній аптеці»
Безкоштовні майстер-класи для дітей в «D.S. Таємній аптеці» У квітні наш музей «D.S. Таємна Аптека», що на площі Соборній, 1 у Львові, безкоштовно відвідало 156 діток, які були вимушені покинути власні домівки через війну.
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.2)
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! (ч.2) Загальна сума нашої фінансової допомоги у співфінансуванні з іншими благодійниками вже перевищила 4 млн грн, зокрема, благочинний внесок нашої компанії склав 900 тис. грн.
Графік роботи аптек «D.S.» на Великдень
Графік роботи аптек «D.S.» на Великдень 24 квітня аптеки «D.S.» працюватимуть за зміненим графіком.
З Великоднем!
З Великоднем! Дорогі клієнти, шановні партнери! Вітаємо вас із прийдешнім святом світлого Христового Воскресіння!
Озеленюємо Україну
Озеленюємо Україну У часи масштабних руйнувань потреба відновлення природи ще нагальніша. Життя має тривати, а нам залишається лише щосили берегти його. Наші колеги не зраджують традиціям та знову поїхали саджати дерева цієї весни.
10 років іконі «Христос як аптекар»!
10 років іконі «Христос як аптекар»! Цей образ можна побачити в кожній аптеці нашої мережі. Історія його виникнення напрочуд цікава: ікона є сучасним іконографічним переосмисленням старовинного зображення Христа «Сhristus als apotheker» («Ісус як аптекар»), створеного у Німеччині ще у 16-17 ст.
Допомагаємо, щоб Україна перемогла!
Допомагаємо, щоб Україна перемогла! Загальна сума нашої фінансової допомоги у співфінансуванні з іншими благодійниками вже перевищила 3 млн 425 тис. грн, зокрема, благочинний внесок нашої компанії склав 838 тис. грн.
«D.S. Таємна Аптека»: безкоштовні екскурсії для дітей у Львові
«D.S. Таємна Аптека»: безкоштовні екскурсії для дітей у Львові Захистити найменших – важливий обов’язок у часі війни, що взяло на себе українське суспільство, зокрема в тилу. З готовністю долучаємося й ми – через діяльність нашого інтерактивного музею «D.S. Таємна Аптека».
Соціальна ініціатива: безкоштовне вимірювання тиску в аптеках «D.S.»
Соціальна ініціатива: безкоштовне вимірювання тиску в аптеках «D.S.» Протягом квітня у визначених аптеках у Львові можна безкоштовно виміряти артеріальний тиск, а за потреби – і рівень глюкози в крові.
Бонусні бали з картки «D.S.» – на допомогу українській армії!
Бонусні бали з картки «D.S.» – на допомогу українській армії! Власники карток клієнта "D.S." можуть пожертвувати свої бонусні бали на користь української армії.
Енергетичні батончики для військових: перевірений рецепт
Енергетичні батончики для військових: перевірений рецепт Плекаємо добру традицію: упродовж восьми років ми передавали нашим захисникам на Сході енергобатончики власного виробництва – із горіхів і сухофруктів.
Ситуація щодо ліків в аптеках
Ситуація щодо ліків в аптеках Тезово розповідаємо про поточну ситуацію щодо наявності та цін на ліки.
Як захиститися від шахраїв: поради НБУ
Як захиститися від шахраїв: поради НБУ Лист від департаменту комунікацій НБУ із застереженням щодо шахраїв у воєнний час, які не полишають спроб ошукати громадян.
Нормативні зміни у правилах відпуску ліків
Нормативні зміни у правилах відпуску ліків Міністерство охорони здоров'я дозволило продаж більшості рецептурних препаратів без рецепта лікаря.
Актуально: адреси і графіки роботи аптек, наші онлайн-сервіси
Актуально: адреси і графіки роботи аптек, наші онлайн-сервіси Друзі, де дозволяють обставини, наші аптеки працюють! Докладаємо зусиль для відновлення товарного постачання, а фармацевти готові надавати фармопіку всім клієнтам.
Важливе оголошення!
Важливе оголошення! Друзі, аптеки "D.S." та наші онлайн-сервіси резервування працюють у звичному режимі.
Ліки за державною програмою єПідтримка – в аптеках «D.S.»!
Ліки за державною програмою єПідтримка – в аптеках «D.S.»! Від 24 січня люди віком 60+ можуть скористатися коштами програми «єПідтримка» для придбання ліків у всіх аптеках «D.S.», зокрема зарезервувавши їх онлайн на нашому сайті або в мобільному додатку.
Інсулін: відтепер в аптеках D.S. за урядовою програмою «Доступні ліки»
Інсулін: відтепер в аптеках D.S. за урядовою програмою «Доступні ліки» Із 1 жовтня 2021 року Національна служба здоров'я України почала адмініструвати реімбурсацію інсулінів у рамках трансформації системи охорони здоров'я. Наша мережа активно бере участь у цій програмі.
«Пакунок малюка» в «D.S.»: оновлено перелік аптек-учасниць
«Пакунок малюка» в «D.S.»: оновлено перелік аптек-учасниць Мережа аптек «D.S.» бере участь у пілотному урядовому проєкті «Пакунок малюка»: у визначених аптеках «D.S.» можна придбати товари для новонародженої дитини й породіллі – за кошти цільової державної грошової компенсації. Перелік аптек-учасниць доповнюється та змінюється, отож публікуємо для вас актуальну інформацію.
«Пакунок малюка» в «D.S.»: кількість аптек-учасниць зростає!
«Пакунок малюка» в «D.S.»: кількість аптек-учасниць зростає! Мережа аптек «D.S.» бере участь у пілотному урядовому проекті «Пакунок малюка»: у визначених аптеках «D.S.» можна придбати товари для новонародженої дитини й породіллі – за кошти цільової державної грошової компенсації. Нещодавно географія та кількість таких закладів суттєво розширилася.
Знижка постійної дії на фірмову косметику за карткою клієнта!
Знижка постійної дії на фірмову косметику за карткою клієнта! Упродовж 2021 року в нашій мережі діятиме постійна акція на лікувальну косметику всесвітньо відомих косметичних брендів – для постійних клієнтів.
Резервуйте онлайн: більше безпеки, більше економії!
Резервуйте онлайн: більше безпеки, більше економії! У часі карантину особливо рекомендуємо користатись із можливості онлайн-резервування необхідних ліків, медичних, дитячих і косметичних товарів у наших аптеках. Так ви суттєво скоротите час свого перебування в аптечному закладі й будете впевнені, що все потрібне є в наявності.
Франчайзинг з мережею аптек «D.S.» у 2018-му: реальні переваги і перспективи
Франчайзинг з мережею аптек «D.S.» у 2018-му: реальні переваги і перспективи Під брендом «Аптека «D.S.» уже працює понад 200 аптечних закладів, із яких 40 – за франшизою.
Франчайзингові аптеки мережі "D.S.": підсумки 2017 року
Франчайзингові аптеки мережі "D.S.": підсумки 2017 року Перша франчайзингова аптека "D.S." відкрилася наприкінці 2016 року. Проект франчайзингу розвивається впевнено і нарощує оберти.
Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках! Колектив мережі аптек "D.S." – у вишиванках!

Сьогодні у 15-ти областях України працівники нашої компанії одягли вишиванки

Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання) Бонуси з картки мережі аптек D.S. – на ЗСУ (звіт про використання)

Інформуємо про використання бонусних балів клієнта аптек DS на допомогу українському війську станом на 09.05.24

Акційні пропозиції на фірмову косметику у травні! Акційні пропозиції на фірмову косметику у травні!

Завітайте в аптеки «D.S.» у травні та скористайтеся підготованими для вас акціями від всесвітньо відомих косметичних брен

Вітаємо зі святом Христового Воскресіння! Вітаємо зі святом Христового Воскресіння!

Плекаймо у ці дні споконвічні традиції українства, єднаймось у прагненні творити прекрасне життя на рідній землі. 

Інтерактивний музей D.S. Таємна аптека: події квітня Інтерактивний музей D.S. Таємна аптека: події квітня

У квітні музей D.S. Таємна аптека прийняв близько 800 відвідувачів!

Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні! Акційні пропозиції від брендів VICHY та La Roche-Posay у травні!

У травні на вас чекає аж три вигідних пропозиції від всесвітньо відомих косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay в апте

Нове у програмі лояльності: онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей Нове у програмі лояльності: онлайн-консультації лікарів різних спеціальностей

Бонуси картки клієнта аптек D.S. можна використати на купівлю сервісу онлайн-консультацій з лікарями різних спеціальносте

Великодній розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому! Великодній розіграш подарунків серед покупців косметики у Хмельницькому!

До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрпр

Бонуси з картки клієнта D.S. – на ЗСУ (оновлення звітності) Бонуси з картки клієнта D.S. – на ЗСУ (оновлення звітності)

Планово звітуємо про використання бонусних балів, які власники картки D.S., включно працівники компанії, переказали на ко

Показано 9 з 346

Тільки корисна інформація

Дізнавайтесь про актуальні новини і акції у мережі D.S. та отримуйте корисні поради про ліки і здоров'я.