Анатомічна дитяча пустушка в перший раз з'явилася в 40-х роках попереднього століття. І з того періоду її весь час вдосконалюють. Доцільність застосування пустушки повинні в першу чергу вирішувати мами, яким часом без неї неможливо залишити дитину одну навіть на хвилинку. Пустушка для новонародженого в основному класифікується: за віком - пустушка для немовлят і недоношеним діткам, 0-6, 6-12, 18 + місяців; за матеріалом - силіконові, трайтанові, латексні; за формою - пустушка-вишня, ортодонтичні, анатомічні; за формою нагубника - нічні і денні.

Процедура смоктання відволікає дитину, заспокоює його, тому пустушку краще давати по необхідності. Не варто давати пустушку для крихітних діток часто, в іншому випадку він не зможе за допомогою плачу оповістити про можливі проблеми. Також пустушка виступає справжнім рятувальником, коли малюка турбують гази або він погано засинає. Корисно пам'ятати, що дитячі пустушки потрібно міняти кожні 3 місяці, але це все індивідуально і такий період може наступити вже через місяць.

Щоб правильно купити дитячу пустушку необхідно звернути увагу на матеріал виробу, розмір (повинно бути не більше 1,5 см) і на інформацію, яка вказує на вік і форму. Експерти радять застосовувати пустушки для дітей при підвищеній збудливості, з дуже розвиненою рефлексією смоктання, і аналогічно для відівчування смоктання пальців рук. В інтернет аптеці DS Ви можете придбати пустушки, які світяться в темряві, з атравматичними кільцями і інші, і до них докупити спеціальні ланцюжки і стрічки, які кріплять їх до одягу за допомогою кліпси.