Дитяча шкіра потребує особливого догляду, оскільки ще не здатна протистояти негативному впливу. Саме тому з перших днів життя малюка необхідно піклуватися про її живлення, зволоження та захист. Допомагають у цьому дитячі масла для тіла, що містять натуральні компоненти.

Властивості та переваги дитячих олій

Масло для тіла новонародженої дитини – косметичний засіб, наділений рідкою текстурою

та великою швидкістю поглинання. Воно містить натуральні активні компоненти, які допомагають:

• зняти подразнення,

• очистити шкіру,

• заспокоїти і зволожити її,

• доставити в клітини епідермісу необхідні речовини,

• захистити від негативного впливу середовища.

Деякі компоненти також можуть чинити розігрівальну дію, тому їх можна використовувати під час масажу та фізіотерапевтичних процедур.

Олії несуть різні корисні якості для шкіри новонароджених. У них містяться вітаміни А, Е та інші мікроелементи. Натуральні засоби сприяють звільненню від сухості, попрілостей та подразнень ніжного епідермісу новонароджених.

Також масло застосовується для обличчя від обвітрювання, для росту волосся та для обробки шкіри голови при себорейних скоринках. Для дітей дуже важливе гарне самопочуття, і в першу чергу воно залежить від правильності догляду за шкірою.

Види олій

• Поживна

• Заспокійлива

• Очищувальна

• Масажна

Поживна

Такі косметичні олії використовуються безпосередньо для живлення та зволоження ніжної дитячої шкіри. Олія насичує епідерміс корисними вітамінами та елементами, що благотворно позначається на її зовнішньому вигляді та хорошому самопочутті малюка.

Заспокійлива

Призначена в основному для усунення неприємних наслідків різноманітних дерматитів, подразнень та пошкоджень шкіри. Справляється з опрілостями і подряпинами. Крім того, такі засоби містять у своєму складі антисептики.

Очищувальна

Допомагає швидше позбутися себорейної скоринки новонароджених, прочистити носові ходи та вушні раковини.

Масажна

Може мати безліч додаткових характеристик, включаючи очищувальні та антисептичні властивості. Взагалі ж вона знижує тертя при масажі та сприяє розслабленню перед сном. Деякі види масел містять релаксуючі компоненти.

Різновиди олій

Мінеральна олія рекомендована для використання дітьми з метою зволоження шкіри та захисту від лущення. Взагалі такі засоби хоч і виготовлені з нафтопродуктів, але ніякої шкоди для ніжного епідермісу не несуть. Повністю з мінеральних масел складаються, наприклад, продукти брендів Johnson's Baby і Baby Born. Ці засоби зроблять зволоженою і гладкою не тільки шкіру малюка, але й шкіру дорослого. При нанесенні на шкіру така дитяча олія утримує до 10 разів більше вологи, ніж звичайне молочко на сухій шкірі, та дарує відчуття м'якості та гладкості.

Рослинна олія є результатом віджиму кісточок фруктових плодів і насіння. Виробники пропонують широкий вибір олій для догляду за шкірою немовлят, проте з метою залучення споживачів у засоби буває додаються ароматизатори. А іноді для більшого терміну зберігання і хімічні добавки чи консерванти. У такому разі варто бути обачнішим, щоб у малюка не з'явилася алергічна реакція. Тому безпечніше використовувати натуральні рослинні олії, куплені в продуктовому магазині або аптеці (наприклад, оливкова або рицинова).

Добавки до олій

Всі засоби, додані до олій, протестовані дерматологами та мають м'яку, гіпоалергенну формулу.

Бісаболол, що є безбарвною густою маслянистою рідиною, є основним компонентом ефірної олії, виготовленої з німецької ромашки. Його основна дія спрямована на відновлення еластичності дитячої шкіри, усунення подразнень та сухості. Покращує зовнішній вигляд сухої і пошкодженої шкіри, що лущиться, і відновлює її еластичність.

Олія каріте, олія соняшника та екстракт календули дають м'якість для ніжного щоденного очищення та догляду за шкірою. Особливо ніжно очищають і доглядають чутливу шкіру немовлят при кожній зміні підгузка. Швидко всмоктується, не залишаючи жирного блиску. Прекрасно доглядає шкіру, живлячи, пом'якшуючи та зволожуючи її. Зменшує подразнення, сприяє регенерації шкіри. Зберігає дихальну функцію шкіри.

Олія для тіла дитяча «Перед сном» забезпечує найміцніший і найсолодший сон. Цей легкий догляд містить унікальний зволожуючий комплекс і заспокійливий аромат, який м'яко діє на нервові рецептори. Після легкого вечірнього масажу із застосуванням олії, малюк буде міцно спати. Олія наноситься на суху дитячу шкіру, підтримує водно-ліпідний баланс, зберігає більше вологи у клітинах епідермісу. М'який аромат допомагає заспокоїтися, зняти збудження довгого дня, розслабитись і швидше заснути.

Косметичний продукт можна використовувати не тільки для догляду за малюками. Прекрасні дами можуть за допомогою цих олій доглядати шкіру тіла. У такому разі їх рекомендується наносити на вологу шкіру після ванни чи душу. Маючи високу транспортну здатність, вони швидко перенесуть молекули води вглиб шарів шкіри та наповнять її необхідною вологою. Гіпоалергенно. Клінічно протестовано дерматологами.