Щоб спростити процедуру купання літнім людям та інвалідам, медиками був придуманий один цікавий винахід - сидіння для ванни. Згодом, стільчик для купання оцінили і цілком здорові люди, також сидіння для ванни стали використовувати мами, щоб помити маленьких дітей. Для деякої категорії людей, стільчик для купання став просто незамінним пристосуванням, адже з його допомогою можна зручно покупатися, до того ж сидіння в ванну допомагає просто попарити ноги, не занурюючись цілком в воду.

Як вибрати сидіння для ванни

При виборі цього пристосування, враховують два параметра. Це загальне призначення пристрою і сировину з якого вона зроблена. Сидіння для ванни випускають або для людей з обмеженими фізичними можливостями, або для дітей. У більшості випадків, стільчик для купання, розрахований для літніх людей та інвалідів, містить усередині своєї конструкції мінімум додаткових деталей. Найбільше що можна на них побачити - це спеціальні поручні. Зате таке сидіння для ванни має найважливіші для цієї категорії людей якості - надійність, довговічність і безпеку використання. Людина з фізичними вадами може не переживати про те, що його стільчик для купання стане додатковим приводом для отримання травми.

Дитячий стільчик для купання представлений на ринку більш широким асортиментом, з чималим набором додаткових функцій. Існує чотири типи пристосування: 1. Стандартна модель - цей стілець для ванни складається з підвісного ременя, що кріпиться до країв ванни. 2. Сидіння для купання з можливістю кругового обертання. 3. Універсальне сидінні в ванну, що містить в комплекті основні категорії можливих доповнень. 4. Підвісне сидіння для ванни, з можливістю часткового обертання. Відносно матеріалів і сировини, з яких виготовляють ці прилади, то для цієї мети використовують всього три варіанти компонентів. Сидіння для купання виробляють з використанням деревини, пластика, стійкою до корозії і безпечної для здоров'я стали.