Серед засобів очищення чутливої шкіри новонароджених популярністю користуються дитячі вологі серветки, адже вони прості у застосуванні та доступні в ціні. В магазині, аптеці завжди є великий вибір цього товару, тож купити дитячі вологі серветки — не проблема.

Великий попит на товар пояснюється мобільністю людей і їхньою обмеженістю в часі. Адже одна справа, коли новонародженого необхідно постійно купати, як тільки дитина замаститься, інша — коли можна легко використати вологі серветки для дітей. Каталог цих товарів з’явився ще в середині минулого століття й з того часу на ринку з’являється лише більше пропозицій.

Дитячі вологі серветки використовують, коли необхідно:

• змінити підгузок, а поруч немає доступу до води;

• витерти обличчя новонародженого, коли того знудило;

• стерти бруд з рук, якщо малюк грався на вулиці;

• витерти дитину після відвідування туалету тощо.

Крім того, їх використовують, аби протирати поверхні чи, наприклад, відтерти пляму з одягу.

Дитячі вологі серветки для новонароджених продають у пластикових ванночках з відкидною кришкою. Таке упакування дозволяє зберігати вологу протягом тривалого часу й діставати лише потрібну кількість серветок. А з огляду на те, що їх виробляють різного розміру, батьки можуть обрати: їм потрібен товар на десять серветок чи на сто.

З чого виготовляють дитячі вологі серветки

Вологі серветки для дітей роблять з нетканинних матеріалів: спанбонду чи спанлейсу. Це синтетична основа, яка просякнута:

• водою;

• лосьйоном;

• антибактеріальним засобом;

• очищувальним засобом.

Дитячі вологі серветки для новонароджених виготовляють без спирту та з мінімальним вмістом ароматизаторів. Це пояснюється тим, що шкіра малюків чутлива до наявності будь-якого подразника в складі серветок. Якщо у складі буде агресивний хімічний додаток, у дитини може розвинутися алергія.

Водночас все популярнішими стають додатки натуральних компонентів. Наприклад, алое вера у складі вологих серветок для дітей — звичне явище.

Оскільки серветки для новонародженого — все одно синтетичний товар, лишається питання, чи безпечний він для дитини. Відповідальний виробник, перед тим як додати новий товар у свій каталог виробництва, проводить низку тестів на безпечність. Найнадійніший спосіб — протестувати на добровольцях. Всі складники, яким будуть просякнуті дитячі вологі серветки, наносять на внутрішню частину передпліччя, заклеюють пластиром і за певний проміжок часу перевіряють реакцію шкіри. Дерматологи вивчають, чи з’явилася пляма, почервоніння, висип абощо. Якщо шкіра в нормі — товар з’являється на поличках аптеки чи магазину.

Як обрати дитячі вологі серветки

Насамперед слід пам’ятати: якої б товщини чи розміру не були вологі серветки для дітей — вони одноразові. Не слід розрізати одну серветку навпіл, одну частину використовувати за призначенням, а іншу відкладати «на потім». Це, як мінімум, зробить її не антибактеріальною та пришвидшить висихання.

При купівлі звертайте увагу на цілісність упаковки. Вона має бути щільна закрита. Купити дитячі вологі серветки у пошкодженій чи напіввідкритій упаковці означає не лише придбати неякісний товар, а й наразити новонародженого на небезпеку.

Якщо малюк має чутливу шкірку, краще обирати дитячі вологі серветки для новонароджених в аптеці. Адже на складах аптеки їх зберігають із дотриманням санітарних норм — нарівні з ліками. Це мінімізує ризики купити протермінований чи пошкоджений товар.

Аби убезпечити новонародженого від алергії, можна купити маленьку упаковку «на пробу». І якщо товар не підійде, просто обрати іншу марку з іншим складом. В такому випадку вийде заощадити кошти.

А в аптеці DS ще й доступна доставка. Каталог на сайті містить десятки пропозицій товару. Усі їх можна відсортувати за віком дитини, виробником, брендом і навіть типом шкіри. Купуючи товар на сайті аптеки, можна приділити більше уваги складу дитячих вологих серветок, обрати ті, що без спирту чи шкідливих саме для вашого малюка компонентів.