Основу раціону для дітей, з другої половини першого року життя, складають дитячі каші. Каші для немовлят мають велику поживну цінність, так як вони дуже корисні і смачні. Приблизно з 6 місяців активність рухів малюків різко зростає: вони пронизливо і швидко перевертаються, піднімаються з лежачого положення, встають і повзають рачки. Тому каші для прикорму повинні містити багато вуглеводів і бути максимально збалансованим.

Каші - бездоганна висококалорійна їжа для прикорму допитливих і невгамовних крихіток. Але також треба пам'ятати, що вони значно навантажують органи травлення. Найкорисніша і популярна - це молочна рисова каша. Ця молочна каша повітряна на смак, корисна, м'яка за своїм впливом.

Рисова молочна каша володіє багатьма перевагами: не подразнює кишечник; глютен активізує роботу ферментів, які засвоюють поживні компоненти зі злаків; крохмале-слизові речовини обволікають шлуночок і захищають його від подразнення; прекрасне джерело мінералів (магнію, калію, фосфору, кальцію), білків, амінокислоти, вітамінів (тіамін, ніацин, фолієва кислота, каротин), вуглеводів; чудово компенсує енерговитрати. Але не всім діткам вона підходить, так як може викликати алергію на молочні компоненти. Тому їх замінюють безмолочні каші, які мають майже такі ж властивості. Крім цього, зі складу безмолочних каш часто прибирають глютен - особливий білок, який може викликати насичені алергії. Тому всі агресивні речовини виключаються, а малятку дістаються виключно корисні елементи.